برنامه Fitbit نقشه های گوگل مبتنی بر تلفن را برای Versa 4، Sense 2 آماده می کند

آخرین به روز رسانی برنامه Fitbit برای راه اندازی نقشه های گوگل در Versa 4 و Sense 2 آماده می شود، اما شما همچنان به گوشی هوشمند خود نیاز دارید.

درباره APK Insight: در این پست «APK Insight»، آخرین نسخه برنامه‌ای را که Google در Play Store آپلود کرده است، از حالت کامپایل خارج کرده‌ایم. وقتی این فایل‌ها (در مورد برنامه‌های اندروید، APK نامیده می‌شوند) را دکامپایل می‌کنیم، می‌توانیم خطوط مختلفی از کد را در آن اشاره به ویژگی‌های احتمالی آینده ببینیم. به خاطر داشته باشید که Google ممکن است هرگز این ویژگی‌ها را ارسال کند یا ندهد، و تفسیر ما از چیستی آنها ممکن است ناقص باشد. با این حال، ما سعی خواهیم کرد مواردی را که به اتمام نزدیک‌تر هستند فعال کنیم، تا به شما نشان دهیم در صورت ارسال، چگونه ظاهر خواهند شد. با در نظر گرفتن این موضوع، ادامه مطلب را بخوانید.


یکی از مزایای ساعت‌های هوشمند مدرن و ردیاب‌های تناسب اندام، اضافه شدن GPS است که می‌تواند مواردی مانند مسیری را که در حین پیاده‌روی، پیاده‌روی یا دویدن طی کرده‌اید، نظارت کند. ساعت‌های هوشمند کامل مانند ساعت‌های اپل یا دستگاه‌های مجهز به سیستم عامل Wear OS 3 نیز می‌توانند به جای نگاه کردن به گوشی هوشمند، ناوبری گام به گام را روی مچ دست شما در دسترس قرار دهند.

هنگامی که گوگل از Fitbit Sense 2 و Versa 4، جدیدترین در خط ساعت‌های هوشمند این برند (در مقایسه با یک ردیاب تناسب اندام ساده‌تر) رونمایی کرد، مشخص شد که یک برنامه Google Maps به زودی عرضه می‌شود، اگرچه جدول زمانی مشخصی برای انتشار وجود ندارد.

با ورود Fitbit 3.68، ما آمادگی کاملی برای Google Maps برای ورود به عنوان یک برنامه جدید در گالری برنامه Fitbit پیدا کردیم:

ناوبری Google Maps را در دستگاه Fitbit خود دریافت کنید

Google Maps نصب نشده است

برنامه Google Maps را از گالری برنامه Fitbit به دستگاه Fitbit خود اضافه کنید.

با این حال، به نظر می‌رسد که برنامه Google Maps Fitbit به تنهایی کار نمی‌کند، بلکه به شدت به گوشی هوشمند شما متکی است. در برقراری ارتباط با Fitbit خود از طریق بلوتوث، به نظر می رسد برنامه Google Maps گوشی شما دستورالعمل ها را به دستگاه پوشیدنی شما منتقل می کند. در واقع، در بخشی از برنامه، Fitbit تا آنجا پیش می‌رود که می‌گوید «داده‌های Google Maps هرگز در دستگاه Fitbit شما ذخیره نمی‌شوند».

برنامه Google Maps را از فروشگاه Play به تلفن خود اضافه کنید.

از برنامه Google Maps در تلفن خود استفاده کنید و به طور خودکار مسیرها را در دستگاه Fitbit خود دریافت کنید.

تلفن خود را نزدیک دستگاه Fitbit خود نگه دارید. بررسی کنید که بلوتوث روشن باشد.

البته، با توجه به اینکه Fitbit Sense 2 و Versa 4 اتصال Wi-Fi ندارند، قابل انتظار است، چه رسد به LTE. Google Maps برای ارائه بهترین مسیرها با کمترین ترافیک به در دسترس بودن شبکه متکی است.

نکته مثبت این است که به نظر می رسد می توانید به محض شروع ناوبری در تلفن خود، برنامه کاربردی Google Maps را در Fitbit خود “راه اندازی خودکار” انتخاب کنید.

شروع خودکار

شروع ناوبری در تلفن شما، ناوبری دستگاه Fitbit شما را نیز آغاز می کند.

از آنچه می‌توانیم پیدا کنیم، برنامه Google Maps Fitbit باید از مسیرهای پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری و رانندگی پشتیبانی کند.

امتیاز: آماده سازی Pixel Watch

همچنین اگر نکات جدید Pixel Watch را برای اشتراک‌گذاری نداشتیم، فصل لو رفتن پیکسل نبود. Fitbit 3.68 شامل یک جریان راه‌اندازی جدید و حداقلی برای Google Pixel Watch است.

هنگام راه‌اندازی یک دستگاه جدید در برنامه، Pixel Watch باید در لیست دستگاه‌ها ظاهر شود. با ضربه زدن روی آن گزینه از شما می‌خواهد برنامه Google Pixel Watch را نصب کنید، که هنوز در فروشگاه Play فعال نشده است.

با تشکر از JEB Decompiler، که برخی از حذف‌کننده‌های APK Insight از آن بهره می‌برند.

اطلاعات بیشتر در مورد Fitbit:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: