Fitbit برای دستگاه‌های جدید به حساب Google نیاز دارد، بیشتر در سال 2023

با راه اندازی جدیدترین دستگاه های Fitbit، نام تجاری “Fitbit by Google” معرفی شد. Sense 2 و Versa 4 در حال حاضر دارای یک رابط کاربری هستند که از Wear OS 3 الگوبرداری شده است، اما از سال 2023 به بعد، زمانی که حساب های Google برای استفاده از Fitbit مورد نیاز است، ادغام عمیق تر می شود.

در حال حاضر، «Fitbit به ارائه محصولات و خدمات خود به طور جداگانه از Google ادامه می‌دهد» و برای استفاده از برنامه و دستگاه‌ها (ساعت‌های هوشمند، ردیاب‌های تناسب اندام، و مقیاس) به یک حساب Fitbit نیاز است.

با این حال، Fitbit “استفاده از Fitbit را با یک حساب Google در سال 2023 فعال می کند.”

حساب‌های Google در Fitbit از مزایای متعددی برای کاربران Fitbit پشتیبانی می‌کنند، از جمله یک ورود به سیستم برای Fitbit و سایر سرویس‌های Google، امنیت حساب پیشرو در صنعت، کنترل‌های متمرکز حریم خصوصی برای داده‌های کاربر Fitbit، و ویژگی‌های بیشتر از Google در Fitbit.

چندین مزیت در حال تبلیغ است که امنیت برای چیزی به حساس بودن داده های سلامتی و تناسب اندام قابل توجه است. Fitbit در حال حاضر سیستم ورود خود را با احراز هویت دو مرحله ای (2FA) که از طریق پیامک انجام می شود، حفظ می کند. در حال حاضر گزینه ورود با گوگل وجود دارد و فیت بیت سال گذشته معادل فیس بوک را حذف کرد.

اگرچه این تغییر فراتر از فرآیند ورود به سیستم و ادغام با یک مجموعه از اعتبارنامه ها را شامل می شود.

پس از ایجاد تغییر در سال آینده، «برخی از استفاده‌های Fitbit به یک حساب Google نیاز دارند، از جمله ثبت نام در Fitbit یا فعال کردن دستگاه‌ها و ویژگی‌های تازه منتشر شده Fitbit». مورد دوم در زمینه Fitbit که بر روی ساعت مچی Wear OS 3 کار می کند قابل توجه است. مشتریان جدید باید از سال آینده از یک حساب Google استفاده کنند، در حالی که ویژگی‌های ورودی به باطن جدید مشابه برنامه/حساب Nest به انتقال Google Home است.

پس از انجام این تغییر، “گزینه انتقال Fitbit به حساب Google شما” وجود خواهد داشت، در حالی که کاربران فعلی می توانند از حساب غیر Google Fitbit خود “حداقل تا اوایل سال 2025” استفاده کنند. با این حال، باز هم، این کاربران نمی‌توانند از دستگاه‌ها یا ویژگی‌های سلامت جدید استفاده کنند تا زمانی که به آنجا مهاجرت کنند.

زمانی در سال 2025، “حساب Google برای استفاده از Fitbit مورد نیاز خواهد بود.” جزئیات بیشتر در سال آینده ارائه می شود:

ما با مشتریان خود در مورد جدول زمانی پایان دادن به حساب های Fitbit از طریق اعلامیه های داخل برنامه Fitbit، از طریق ایمیل و در مقالات راهنما شفاف خواهیم بود.

در تغییر سیستم‌های حساب/پشتیبانی، Google به «تعهدات الزام‌آور» که با تنظیم‌کننده‌های جهانی بسته است، پایبند می‌ماند تا بتواند خرید را انجام دهد. این شامل اطمینان از اینکه «داده‌های سلامت و تندرستی کاربران Fitbit برای Google Ads استفاده نمی‌شود» می‌شود.

اطلاعات بیشتر در مورد Fitbit:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: