Fitbit همگام‌سازی Mac/PC و انتقال موسیقی «اتصال» را از بین می‌برد

یکی از راه‌هایی که اولین دستگاه‌های Fitbit را همگام‌سازی کردید، اتصال یک داک به رایانه رومیزی و وصل کردن ردیاب بود. در دسترس بودن گسترده تلفن های هوشمند جایگزین نیاز به آن شده است و برنامه قدیمی “Fitbit Connect” امسال همراه با همگام سازی موسیقی محلی از بین می رود.

از امروز، برنامه قدیمی Fitbit Connect برای Windows 10 و Mac OS X همچنان از پایین صفحه دستورالعمل های راه اندازی قابل دانلود است.

اگر تلفن یا رایانه لوحی سازگار ندارید، می‌توانید اکثر دستگاه‌های Fitbit را در رایانه خود با Fitbit Connect تنظیم و همگام‌سازی کنید. Fitbit Connect یک برنامه نرم افزاری رایگان است که به دستگاه Fitbit شما امکان می دهد داده های خود را با داشبورد fitbit.com شما همگام کند.

اگر رایانه شما دارای بلوتوث نیست، باید از یک دانگل همگام‌سازی بی‌سیم برای راه‌اندازی و همگام‌سازی دستگاه Fitbit خود استفاده کنید.

Fitbit در تاریخ 13 اکتبر 2022 گزینه همگام‌سازی دستگاه Fitbit شما با برنامه Fitbit Connect را در رایانه شما حذف می‌کند. مقاله پشتیبانی دیگری این برنامه دسک‌تاپ را پس از آن روز «غیرفعال‌شده» توصیف می‌کند.

به کاربران گفته می شود که از برنامه Fitbit در اندروید و iOS استفاده کنند. با توجه به فراگیر بودن تلفن های هوشمند، این نباید بر تعداد زیادی از کاربران تأثیر بگذارد، اما بدون شک تعداد انگشت شماری از مردم تحت تأثیر قرار خواهند گرفت.

چیزی که ممکن است مشکل بزرگ‌تری در حذف Fitbit Connect باشد این است که چگونه می‌توان از آن برای همگام‌سازی فایل‌های موسیقی و لیست‌های پخش با ساعت‌های هوشمند برای پخش محلی و آفلاین استفاده کرد.

در 13 اکتبر 2022، گزینه انتقال لیست‌های پخش به ساعت Fitbit شما را از طریق رایانه حذف می‌کنیم. با اپلیکیشن Deezer و برنامه Pandora می توانید به پخش موسیقی شخصی ذخیره شده در ساعت خود ادامه دهید و موسیقی را به ساعت خود منتقل کنید.

تنها گزینه ای که در آینده ارائه می شود، سرویس های استریم است که بزرگترین پایگاه کاربر را ندارند. در همین حال، بعید است که این دستگاه‌های Fitbit OS موجود (به قدیمی‌تر) با برنامه‌های موسیقی جدید، مانند YouTube Music، در آینده به‌روزرسانی شوند. مالکان فعلی Fitbit بیشترین تأثیر را خواهند داشت، اما این مشکل به مرور زمان برطرف می شود زیرا Wear OS با Spotify آفلاین و YouTube Music عرضه می شود.

مطالب پیشنهادی  "بعد از 30 مقاله سخت می توان یک سایت را معتبر دانست"

اطلاعات بیشتر در مورد Fitbit:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور