منبع: Fitbit Charge 6 جدید شبیه Charge 5 خواهد بود

از آنجایی که Fitbit قبلاً “ترکیب پاییزی” خود را اعلام کرده بود، ظهور یک ردیاب تناسب اندام جدید کاملاً عجیب است. با این حال، شرکت تحت مالکیت گوگل در حال حاضر روی “Charge 6” کار می کند و ردیاب بعدی Fitbit شبیه به نسل قبلی است.

درست قبل از معرفی Sense 2 و Versa 4، گزارش دادیم که Google Wallet به ساعت های هوشمند بعدی Fitbit می آید. به عنوان بخشی از آن، ما همچنین شواهدی پیدا کردیم که نشان می‌دهد Google در حال آزمایش Wallet با دستگاه «Charge 6» است.

در همان روزی که Fitbit سه دستگاه جدید خود را معرفی کرد، FB424 وارد FCC شد. تایید مقررات به شدت حاکی از آن است که این محصولی خواهد بود که به قفسه های فروشگاه ها می رسد. تنها با بلوتوث و NFC، شباهت‌ها به Charge 5 واضح است، زیرا تنها این خط تا به حال پرداخت‌های مچی را ارائه کرده است.

به گفته یک منبع، Fitbit Charge 6 تقریباً مشابه Charge 5 است که عمدتاً یک سطح شیشه ای منحنی با بدنه آلومینیومی است که دارای نوارهای براق در سمت چپ و راست برای خواندن ECG است. این خیلی تعجب آور نیست زیرا Charge 3 و 4 طراحی یکسانی را برای دو نسل حفظ کردند و امکان استفاده مجدد از باند را فراهم کردند.

اکنون سؤال این است که چه ویژگی هایی ضمانت ارتقا دارند، با توجه به اینکه Charge 5 در آگوست 2021 معرفی شد. از اواخر، خط Charge به عنوان ارائه دهنده قابلیت های پیشرفته ترین ساعت هوشمند Fitbit اما در شکل کوچکتر معرفی شده است. Fitbit می‌تواند «حسگر جدید پاسخ بدن» Sense 2 را برای اندازه‌گیری «فعالیت الکترودرمال مداوم (cEDA) برای مدیریت استرس در تمام روز به درستی شامل شود.

همچنین اگر Charge 6 دارای ارتفاع سنج برای ردیابی ارتفاع و کف باشد، خوب خواهد بود، در حالی که بهبود GPS نیز ایده آل خواهد بود.

یکی از جنبه‌های عجیب‌تر در مورد Charge 6 زمان عرضه آن است. به نظر نمی رسد که امسال راه اندازی شود و بنابراین فصل تعطیلات آینده را از دست خواهد داد. اوایل سال آینده، احتمالاً در CES، منطقی‌تر است. با این حال، با ورود به FCC در حال حاضر، این سیگنال نشان می‌دهد که مدل جدیدی در راه است و ممکن است فروش Charge 5 را که به شلوغ‌ترین دوره خرید وارد می‌شود، کند.

اطلاعات بیشتر در مورد Fitbit:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: