Fitbit Charge 5 و Luxe دارای صفحه های ساعت جدید هستند

دو هفته پیش یک به‌روزرسانی برای Charge 5 و Luxe منتشر شد و Fitbit امروز فاش کرد که ردیاب‌های تناسب اندام واقعاً صفحه‌های ساعت جدیدی دریافت می‌کنند.

فیت بیت با رسمی کردن این به روز رسانی امروز، آنچه را که مالکان مدتی است می خواهند، اعلام کرد:

هر دو کاربر Luxe و Charge 5 می توانند آن را با دو صفحه ساعت جدید زیبا به نام Bloom، به علاوه یک صفحه ساعت شیک اضافی برای Luxe تغییر دهند.

به نظر می رسد بلوم در دو رنگ (بنفش و صورتی) موجود باشد و وضعیت سلامت/تناسب اندام را در بین ساعت ها و دقیقه ها نشان می دهد. احتمالاً می‌توانید با ضربه زدن روی صفحه از میان آن‌ها بچرخید. صفحه لوکس اضافی با زمان آنالوگ، روز/تاریخ و متریک (ضربان قلب) کاملاً متراکم است.

با این حال، حتی با آخرین سیستم عامل Charge 5، ما هنوز صفحه های ساعت جدید را در برنامه Fitbit نمی بینیم. Fitbit ماه گذشته اشاره کرد که دستورالعمل‌هایی در مورد نحوه تغییر چهره ساعت ارائه می‌دهد: برنامه Fitbit > روی آواتار حساب در سمت چپ بالا > Charge 5 یا Luxe > Gallery > Tab Clocks ضربه بزنید.

Fitbit همچنین به اضافه شدن اپلیکیشن Find Phone اشاره کرد، در حالی که Charge 5 همچنین یک راه حل برای مشکل تخلیه باتری برخی از مشتریان ممکن است با تمرینات مجهز به GPS تجربه کرده باشند. هر دو دستگاه از “رفع اشکالات و بهبودهای” سرسری سود می برند.

آخرین به روز رسانی برای Charge 5 1.171.50 است، در حالی که برای Luxe 1.171.50 است. اینها اولین به‌روزرسانی‌ها در چند ماه اخیر برای ردیاب‌های تناسب اندام Fitbit هستند.

اطلاعات بیشتر در مورد Fitbit:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: