قطع اتصال Fitbit Charge 5 برای برخی از کاربران

اگر نمی خواهید یک ساعت هوشمند کامل روی مچ خود داشته باشید، Fitbit Charge 5 یک راه عالی برای به دست آوردن بهترین هر دو جهان است. اما، برخی از دارندگان Fitbit Charge 5 اخیراً با مشکلاتی مواجه شده اند که در آن ردیاب به طور مداوم قطع می شود.

چند موضوع در انجمن‌های پشتیبانی Fitbit نشان می‌دهد که تعداد زیادی از دارندگان Fitbit Charge 5 شاهد قطع شدن غیرمنتظره ردیاب تناسب اندام از تلفن خود هستند. این مشکل ردیاب را از همگام سازی داده ها، چه تاریخی و چه زنده، با برنامه Fitbit باز می دارد.

به نظر نمی رسد که دلیل یا قافیه زیادی برای این مشکلات قطع ارتباط وجود داشته باشد، زیرا هیچ نسخه سفت افزار خاصی مقصر مشخص نیست.

به نظر می رسد این مشکل ابتدا در حدود ژانویه سال جاری رخ داده است و تا به امروز همچنان برای کاربران مشکل ساز است. کسانی که تحت تاثیر قرار گرفته اند، می بینند که ردیاب با تلفن هایشان قطع می شود، چه آیفون یا اندروید، با راه اندازی مجدد و سایر اقدامات عیب یابی که کمترین موفقیت را به همراه دارد.

قابل ذکر است، دو نفر از اعضای تیم ما از Fitbit Charge 5 استفاده می کنند و هیچ یک از ما دقیقاً مشکلاتی را که این کاربران توصیف می کنند مشاهده نمی کنیم. با این حال، اخیراً شارژ 5 من به طور غیرمنتظره ای قطع شد و از اتصال مجدد به تلفن من خودداری کرد. یک راه‌اندازی مجدد مشکل را برطرف کرد، اما تمام داده‌های تناسب اندام من از آن روز در این فرآیند حذف شد.

خوشبختانه، با این حال، به نظر می رسد Fitbit یک راه حل در کار دارد. یکی از مدیران انجمن Fitbit همین دیروز اشاره کرد که تیم Fitbit “در تلاش است تا برای همه اعضای آسیب دیده ما راه حلی ایجاد کند.” با این حال، هیچ جدول زمانی برای زمان رسیدن این مشکل وجود ندارد. امیدواریم در این مدت این امر فراگیرتر نشود.

اطلاعات بیشتر در مورد Fitbit:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: