شناسایی Fitbit Afib تاکنون 2 میلیون کاربر دارد

ردیاب‌های Fitbit و ساعت‌های هوشمند راهی عالی برای پیگیری پیشرفت شما برای سالم‌تر شدن هستند، اما آنها همچنین راهی برای هشدار دادن به مشکلات قلبی با تشخیص AFib انتخاب کردند. اکنون، تنها در چند ماه از زمان عرضه، اعلان‌های ریتم قلب نامنظم Fitbit بیش از 2 میلیون کاربر جمع کرده است.

اعلان‌های ریتم نامنظم قلب Fitbit چیست؟

ویژگی اعلان‌های ریتم نامنظم قلب اولین بار برای دستگاه‌های Fitbit در آوریل 2022 اعلام شد. این ویژگی نسخه تشخیص AFib Fitbit است، روشی که از داده‌های حسگر برای تشخیص علائم فیبریلاسیون دهلیزی در میان سایر ریتم‌های نامنظم قلب استفاده می‌کند.

AFib یک بیماری قلبی است که در آن قلب با ریتم نامنظم می تپد. به گفته پزشک جان هاپکینز، این یک بیماری جدی در نظر گرفته می شود که خطر سکته مغزی در افراد مبتلا را پنج برابر بیشتر می کند.

برای تشخیص علائم AFib، Fitbit از یک الگوریتم ویژه PPG (فتوپلتیسموگرافی) استفاده می کند که توسط FDA ایالات متحده در ماه آوریل پاک شد. این الگوریتم می تواند تغییرات حجم رگ های خونی مچ دست شما را اندازه گیری کند.

Fitbit می گوید که الگوریتم PPG می تواند در 98 درصد مواقع در مقایسه با مانیتورهای ECG پچ سنتی، قسمت های AFib را به درستی شناسایی کند، که بدیهی است راه بسیار راحت تری برای ردیابی داده ها ارائه می دهد. اعلان‌ها برای AFib در صورتی ارسال می‌شوند که این علائم در حالی که کاربر هنوز یا در خواب است شناسایی شود.

بیش از 2 میلیون نفر از هشدارهای Fitbit AFib استفاده می کنند

از ژوئن 2022، Fitbit گفت 9to5Google بیش از 2 میلیون نفر برای دریافت اعلان‌های ریتم نامنظم قلب ثبت‌نام کرده‌اند. هنگامی که یک کاربر ثبت نام می کند، دستگاه Fitbit سازگار او شروع به ردیابی نشانه های AFib می کند.

مطالب پیشنهادی  Twitter Spaces میزبان می تواند پذیرش و اخبار دیجیتال مارکتینگ را شارژ کند

به راحتی می توان فهمید که چرا این ویژگی به سرعت مورد استقبال قرار گرفته است، زیرا در تعداد زیادی از دستگاه ها در دسترس است. Fitbit Sense، Versa 3/2/Lite، Inspire 2، Luxe و Charge 3/4/5 همگی از اعلان‌های ریتم نامنظم قلب پشتیبانی می‌کنند.

اما به طور قابل توجهی، فضای بسیار بیشتری برای ورود کاربران فیت بیت با این ویژگی وجود دارد. مطابق با دولتمردفیت بیت در سال 2020 حدود 31 میلیون کاربر فعال داشت که در آن سال 11 میلیون دستگاه فروخته شد.

البته با توجه به انحصاری بودن این ویژگی در ایالات متحده، محدودیتی وجود دارد که در حال حاضر چند نفر می توانند از آن استفاده کنند.

اطلاعات بیشتر در مورد Fitbit:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور