ساعت هوشمند جدید طراحی شده برای کودکان

Ace LTE همه انواع فعالیت های بدنی را تشخیص می دهد و به آنها پاداش می دهد، خواه مخفی کاری، پریدن روی تخت یا رقص خواهر و برادر باشد. همه این حرکت‌ها در عجیب‌ترین حلقه فعالیت فیت‌بیت نشان داده می‌شود – «نودل» که روی صفحه اصلی زندگی می‌کند و وقتی بچه‌ها به اهداف حرکت روزانه‌شان می‌رسند جشن می‌گیرد.

مسئولانه از پایه ساخته شده است

ما با متخصصان برجسته و مستقل در روانشناسی کودک، بهداشت عمومی، حریم خصوصی و رفاه دیجیتال کار کردیم تا Fitbit Ace LTE را به گونه ای طراحی کنیم که سرگرم کننده، ایمن و مفید باشد. این با حفظ حریم خصوصی در ذهن، جلو و مرکز ساخته شده است. به عنوان مثال، تنها والدین همیشه مکان یا داده‌های فعالیت کودک را در برنامه‌شان نشان می‌دهند، داده‌های مکان پس از 24 ساعت و داده‌های فعالیت حداکثر پس از 35 روز حذف می‌شوند. هیچ تبلیغ یا برنامه شخص ثالثی وجود ندارد و فقط مخاطبینی که توسط والدین اضافه شده اند می توانند با دستگاه تماس بگیرند یا پیام ارسال کنند.

Fitbit Ace LTE از یک الگوریتم حرکتی جدید برای بچه ها استفاده می کند که توسط تیم تحقیقاتی Google توسعه یافته است که فعالیت بدنی کودکان را در طول روز بهتر و دقیق تر اندازه گیری می کند و همه انواع حرکت را تشویق و برانگیخته می کند.

دنیای سرگرمی: با eejie آشنا شوید!

انگیزه با بازی متوقف نمی شود. Eejies موجودات قابل تنظیمی هستند که از فعالیت های روزانه تغذیه می کنند – هرچه بچه ها به اهداف حرکتی خود بیشتر برسند، eejie آنها سالم تر و شادتر می شوند. با انجام فعالیت‌های روزانه و حرکت در هر بازی، بچه‌ها بلیت‌های بازی به دست می‌آورند تا ظاهر eejie خود را با لباس‌های جدید سفارشی کنند یا حتی خانه خود را در Bit Valley، خانه بومی eejie، برپا کنند.

Source link