با به‌روزرسانی‌های جدید Maps و Search، راه‌های پایدارتری برای دور زدن پیدا کنید

برای برخی مقاصد، ممکن است مشخص نباشد که قطارها جایگزین خوبی برای پرواز هستند. به همین دلیل است که سال گذشته، وقتی به دنبال پرواز در «جستجو» هستید، پیشنهادهای مسیر قطار را ارائه کردیم. در ماه‌های آینده، هنگامی که از Google Flights استفاده می‌کنید، این پیشنهادات مسیر قطار را نیز خواهید دید، بنابراین بدون توجه به اینکه جستجوی خود را از کجا شروع می‌کنید، یافتن گزینه پایدارتر آسان است.

آلاینده های ناشی از پروازها را بهتر درک کنید

گاهی اوقات، پرواز واقعاً تنها راه عملی برای رسیدن از A به B است، اما تأثیر زیست محیطی سفر شما می تواند بسته به پروازی که انتخاب می کنید بسیار متفاوت باشد. با Google Flights، می‌توانید تقریباً هر پروازی را در نتایج جستجو مشاهده کنید و با گزینه‌های کم انتشار فیلتر کنید.

این تخمین‌ها توسط مدل تأثیر سفر (TIM)، روشی که در سال 2022 برای پیش‌بینی انتشار گازهای گلخانه‌ای هر مسافر منتشر کردیم، ارائه می‌شوند. برای دسترسی بیشتر به این اطلاعات، تخمین‌های TIM اکنون از طریق یک API توسعه‌دهنده نیز در دسترس هستند که به هر برنامه یا وب‌سایتی اجازه می‌دهد انتشار گازهای گلخانه‌ای را نمایش دهد، و همچنین یک افزونه Google Sheets و یک ماشین حساب در وب‌سایت TIM.

در حالی که هنوز راه طولانی در سفرهای پایدار در پیش است، به‌روزرسانی‌های امروزی به افراد بیشتری اطلاعاتی را که برای انتخاب گزینه‌های کم کربن نیاز دارند، می‌دهد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور