عکس‌های هندزفری، SpO2 و موارد دیگر برای خانواده Pixel

برای دستگاه های Fitbit

ارتقاء سلامت و تناسب اندام

منوی تمرین شما فهرست کاملی از حالت‌های ورزشی را برای انتخاب نشان می‌دهد، که جدیدترین حالت‌های تمرینی شما در بالای صفحه قرار دارد – همه بدون نیاز به باز کردن برنامه تلفن همراه Fitbit برای تنظیم دستی لیست. (موجود در Charge 5، Luxe و Inspire 3)

آمادگی روزانه در یک نگاه

به راحتی امتیاز آمادگی روزانه خود را بررسی کنید تا بدانید که آیا بدن شما برای مقابله با یک تمرین آماده است یا نیاز به اولویت استراحت دارد. (موجود در تمام ساعت‌های هوشمند و ردیاب‌های Fitbit)

کاشی جدید سلامت قاعدگی

دوره‌ها را ثبت کنید، وضعیت چرخه خود را مشاهده کنید و اطلاعات را حتی بدون باز کردن گوشی خود ویرایش کنید. (موجود در Sense 2 و Versa 4)

اعلان ها به زبان های بیشتری

با پشتیبانی جدید از کاراکترهای سراسری و متن از راست به چپ، می‌توانید اعلان‌های دریافتی را به زبان‌های بیشتری بخوانید. دریافت متون به زبان هندی، خواندن شناسه تماس گیرنده به زبان عربی، مشاهده رویدادهای تقویم به زبان ویتنامی و موارد دیگر. (در Sense 2 و Versa 4، Charge 5، Luxe و Inspire 3 موجود است.)

تغییر سبک های ساعت

تغییر صفحه ساعت در ساعت هوشمند Fitbit به سادگی یک فشار طولانی روی صفحه اصلی است. مورد علاقه خود را برای انگیزه جدید انتخاب کنید. (در Sense 2 و Versa 4 موجود است.)

به چهار صفحه ساعت جدید سلام کنید!

هر زمان که برای تغییر آماده بودید، گالری برنامه Fitbit را تغییر دهید. از طرح های شیک و شیک گرفته تا طرح های اسپرت مملو از آمار سلامتی را انتخاب کنید تا با یک نگاه ساده تمام پیشرفت خود را مشاهده کنید. ما همچنین یکی از صفحه‌های ساعت Charge 5 مورد علاقه خود را به Luxe و Inspire 3 می‌آوریم. (در Charge 5، Luxe و Inspire 3 موجود است.)

مطالب پیشنهادی  چگونه Google از جوامع لاتین لاتین حمایت می کند
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور