پشتیبانی AVIF مسنجر فیس بوک | avif.io ✨

فیس بوک مسنجر چیست؟

مسنجر یکی از ویژگی‌های فیس‌بوک است که به کاربران امکان ارسال پیام‌های فوری را می‌دهد. در سال 2014، مسنجر به دلیل موفقیت آن در سال 2011 به یک برنامه و وب سایت اختصاصی گسترش یافت. این برنامه و وب سایت سرویس های پیام رسانی فوری هستند که به پایگاه داده فیس بوک متصل می شوند و جایگزین سرویس پیام رسانی درون برنامه ای فیس بوک می شوند. کاربران این اپلیکیشن می‌توانند متصل شوند، پیام‌های فوری، ایموجی‌ها، عکس‌ها، ویدیوها ارسال کنند و کارهای سبک دیگر را انجام دهند.

برای دسترسی به مسنجر فیسبوک به یک حساب کاربری فیسبوک نیاز دارید. برنامه فیس بوک برای دستگاه های تلفن همراه و Facebook.com به شما امکان می دهد در این سرویس ثبت نام کنید. چه در حال حاضر یک نمایه فیس بوک داشته باشید یا آن را تنظیم کرده باشید، می توانید با دانلود برنامه مسنجر فیس بوک از Google Play، اپ استور، فروشگاه Windows Phone و Blackberry World یا بازدید از Messenger.com ادامه دهید.

پشتیبانی AVIF

هنگامی که فایلی را با استفاده از عملکرد مرور پیوست می کنید، می بینید که فیس بوک از فرمت های زیادی پشتیبانی می کند.

مرور مودال که تمام فرمت‌های فایل موجود را نشان می‌دهد

با این حال، پشتیبانی AVIF فیس بوک در حال حاضر گیج کننده است. امکان آپلود تصاویر AVIF در تایم لاین وجود دارد. با این حال، تصاویر AVIF را نمی توان در پیام های چت مشاهده کرد. هنگام آپلود تصاویر AVIF در چت، ممکن است باعث سردرگمی شود زیرا تصویر AVIF را در حین بارگذاری و مدت کوتاهی پس از ارسال تصویر نشان می دهد. سپس به یک کادر خاکستری و سپس به یک پیام فایل استاندارد پس از چند ثانیه تغییر می کند. مشخص نیست که چه زمانی پشتیبانی کامل AVIF برای مسنجر در دسترس خواهد بود یا این یک باگ کوتاه مدت است.

هنگامی که به چت فیس بوک متصل می شود، تصویر قابل مشاهده به عنوان یک تصویر کوچک کوچک است تصویر AVIF قابل مشاهده نیست که در چت ارسال شده و به عنوان یک فایل معمولی، نه درون خطی نشان داده شده است
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  Magento 2 AVIF پشتیبانی می کند؟ بومی و با پسوند!