پشتیبانی Fastmail AVIF | avif.io ✨

AVIF چیست؟

بر اساس استاندارد AV1، فرمت AVIF یک فرمت تصویری است. با فرمت AVIF، می توانید تصاویر را بدون کاهش کیفیت (فشرده سازی بدون تلفات) فشرده کنید. پسوند AVIF .avif است. AOM AVIF را برای بهبود راندمان فشرده سازی و ارائه ویژگی های بیشتر نسبت به فرمت های دیگر ایجاد کرد. کدک AVIF با تصاویر با دامنه دینامیکی بالا سازگار است. علاوه بر گرفتن عکس های تمام رنگی، می تواند تصاویری تا ده برابر کوچکتر از فرمت های دیگر تولید کند. AVIF صنعت را متحول می کند. در نهایت، به دلیل پتانسیلی که دارد، احتمالاً در همه پلتفرم ها گنجانده خواهد شد.

Fastmail چیست؟

Fastmail یک ارائه دهنده خدمات ایمیل با تمرکز بر امنیت است. برخلاف سایر سرویس‌های ایمیل مانند جی‌میل، اصلاً هیچ تبلیغی در اینجا پیدا نمی‌کنید. با این حال، حتی برای افراد، نسخه رایگان این سرویس وجود ندارد. پیشنهادات جداگانه ای برای حساب های تجاری Fastmail وجود دارد، از جمله گزینه تنظیم یک دامنه سفارشی. Fastmail، که قبلاً اپرا متعلق به آن بود، از سال 2013 به طور مستقل فعالیت می کند. Fastmail Pty Ltd. خدمات را از استرالیا ارائه می دهد، اما سرورهای اصلی آن در نیویورک و آمستردام قرار دارند.

پشتیبانی AVIF

در حال حاضر، Fastmail از مشاهده یا ارسال تصاویر AVIF به صورت درون خطی پشتیبانی نمی کند. مانند هر فایل دیگری، می توانید آنها را پیوست کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  آیا AVIF از انیمیشن پشتیبانی می کند؟ | avif.io ✨