پشتیبانی سریع AVIF | avif.io ✨

AVIF چیست؟

فرمت تصویر AVIF دارای چندین ویژگی و نرخ فشرده سازی بالا است. گسترش مداوم قالب AVIF به حمایت آن از سوی بازیگران بزرگ در اقتصاد دیجیتال نسبت داده می شود. فرمت AVIF علاوه بر کیفیت بالای تصویر، قابلیت های زیادی برای فرمت های تصویری مدرن حیاتی دارد. فرمت AVIF در حال حاضر اندازه تصویر را در مقایسه با JPEG حدود 50 درصد کاهش می دهد. فشرده سازی AVIF در نتیجه کارایی بالا، زمان بارگذاری وب سایت ها را به حداقل می رساند. استاندارد AVIF تمام پیش نیازهای لازم را برای تثبیت آنلاین خود و جایگزینی JPEG به عنوان استاندارد تصویر جدید انتخابی دارد. هنگامی که موانع فنی (به عنوان مثال، فرآیندهای کدگذاری کند) برطرف شد، فرمت تصویر چند منظوره تصاویر با کیفیت بالا را ارائه می دهد.

Fastly چیست

در مقایسه با جریان کار تحویل تصویر قدیمی، Fastly Image Optimizer جایگزین بسیار کارآمدتری را ارائه می دهد. Image Optimizer در لبه شبکه آنها عمل می کند تا تأخیر مرتبط با تبدیل و ارائه تصاویر را به کاربران نهایی شما کاهش دهد. یک نسخه از هر تصویر را ذخیره کنید. راه‌حل آن‌ها می‌تواند نسخه بهینه‌شده را بر اساس تقاضا تبدیل، سرویس و کش کند و نیازی به زیرساخت شما را از بین ببرد. Fastly Image Optimizer گردش کار تحویل تصویر را ساده می کند، هزینه های زیرساخت را کاهش می دهد و تجربه کاربر نهایی را بهبود می بخشد. Fastly Image Optimizer تصاویر شما را در صورت نیاز بهینه می کند. این قابلیت تبدیل، تغییر اندازه، برش / برش، تیز کردن، محو کردن، تغییر جهت و رنگ پس‌زمینه، تنظیم کیفیت و موارد دیگر را دارد. مشتریان Fastly بر اساس تعداد فایل‌های ارائه شده توسط Fastly که Image Optimizer در هر لحظه پردازش کرده است، هزینه اشتراک پرداخت می‌کنند.

پشتیبانی سریع AVIF

متاسفانه تا به امروز، Fastly از AVIF پشتیبانی نمی کند. از WebP پشتیبانی می کند. مشخص نیست که آیا این در آینده تغییر خواهد کرد یا خیر.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  پشتیبانی اینستاگرام AVIF | avif.io ✨