چگونه به مردم و شهرها کمک می کنیم تا با گرمای شدید سازگار شوند

حمایت از سازمان هایی که اقدام به آب و هوا می کنند

گرمای شدید مشکلی است که نمی توانیم به تنهایی با آن مقابله کنیم. Google.org از پروژه‌های غیرانتفاعی پشتیبانی می‌کند که مشخص می‌کنند کدام جوامع بیشتر تحت تأثیر گرمای شدید هستند و در کجا فرصت‌هایی برای کمک وجود دارد.

سال گذشته، ما یک چالش 30 میلیون دلاری Google.org را اعلام کردیم – یک فراخوان آزاد برای سازمان‌های غیرانتفاعی برای ارائه ایده‌های بزرگ برای اقدامات آب و هوایی. امروز، ما اولین دریافت کننده را اعلام می کنیم: موسسه منابع جهانی (WRI). WRI 5 میلیون دلار برای حمایت از پروژه خود دریافت خواهد کرد که از حسگرها، تصاویر ماهواره ای و هوش مصنوعی برای بستن شکاف های داده، مدل دمای هوا، رطوبت، بازتاب سطح، پوشش درخت و آسیب پذیری حرارتی استفاده می کند. در کنار تلاش‌های Google، پروژه WRI به تصمیم‌گیرندگان کمک می‌کند تا بفهمند که در کجا باید زیرساخت‌های سطح خنک – مانند درختان و سطوح بازتابنده – را برای کاهش تأثیر گرمای شدید پیاده‌سازی کنند.

برای حمایت از کارهایی که در سطح محلی انجام می‌شود، Google.org از سازمان ملی جنگل‌های آمریکا حمایت مالی می‌کند تا مجموعه ابزارهای رایگان جنگل‌داری شهری خود را برای شهرها گسترش دهد تا به رفع نابرابری‌ها در پوشش درختان کمک کند. به طور مشابه، ما از طریق ICLEI USA Action Fund برای ایجاد یک شاخص آسیب‌پذیری انرژی حرارتی مبتنی بر هوش مصنوعی که به شهرها کمک می‌کند – از پیتزبورگ، PA- شروع به تصمیم‌گیری عادلانه در مورد زیرساخت‌های سبز کنند، کار را از Resilient Cities Catalyst تأمین می‌کنیم. سرمایه گذاری ها هر دو سازمان از ابزار درختی Google برای کار خود استفاده خواهند کرد.

این تلاش ها با هم به مردم و جوامع در سراسر جهان کمک می کند تا با افزایش دما سازگار شوند. ما همچنان به یافتن راه‌های جدیدی خواهیم پرداخت که فناوری و ابزارمان می‌توانند اطلاعات مرتبط و به‌موقع درباره آب‌وهوای شدید را برای میلیاردها نفر به ارمغان بیاورند و می‌توانند به شهرها و سازمان‌ها در ایجاد زیرساخت‌هایی کمک کنند که اثرات تغییر آب و هوا را برای همه کاهش دهد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور