Exaion، زیرمجموعه بزرگترین گروه برق اروپا، به عنوان اعتبار سنجی به شبکه Cronos می پیوندد

Exaion، یکی از زیرمجموعه‌های EDF، بزرگترین گروه برق اروپا، همکاری خود را با Cronos، یک اکوسیستم بلاک چین برجسته، اعلام کرده است. Exaion به عنوان یک گره اعتبارسنجی به Cronos ملحق خواهد شد که به پایداری و امنیت شبکه کمک می کند. این همکاری، تخصص Exaion را در ارائه خدمات دیجیتال مسئول و فناوری نوآورانه بلاک چین Cronos گرد هم می‌آورد.

گره های اعتبار سنجی نقش مهمی در اعتبار سنجی غیرمتمرکز تراکنش ها در شبکه بلاک چین ایفا می کنند. آنها مسئول تولید یا تایید بلوک های جدید در فواصل زمانی منظم هستند و از عملکرد روان شبکه اطمینان حاصل می کنند. در مورد کرونوس، اعتبار سنجی ها به طور متوسط ​​هر پنج تا شش ثانیه یک بار بلوک های جدید تولید یا تایید می کنند. با پیوستن به Cronos به عنوان یک اعتبار سنجی، Exaion به طور فعال در اداره بلاک چین و تایید به روز رسانی های شبکه شرکت خواهد کرد.

افزودن Exaion به‌عنوان اعتبارسنجی با استراتژی کرونوس برای مشارکت با مشارکت‌کنندگان منبع باز و اعتبارسنجی‌هایی که به‌خاطر تخصص فنی قوی‌شان شناخته می‌شوند، همسو است. کرونوس قبلاً با مشارکت کنندگان برجسته ای مانند Crypto.com، Blockdaemon، Allnodes و چندین اعتبار سنجی سطح بالا همکاری کرده است. این رویکرد تضمین می کند که اکوسیستم کرونوس از طیف متنوعی از تخصص ها بهره می برد و موقعیت خود را تقویت می کند.

Source link