Evoque’s Move Into Cloud Consulting برای پشتیبانی از مکانهای ترکیبی

از آنجا که بیشتر و بیشتر تجارت در معماری ابر ترکیبی متمرکز می شود ، ارائه دهندگان مکان یابی در تلاشند تا مراکز داده خود را با مدل های ترکیبی منطبق کنند. اما آنها این کار را به روش های مختلف انجام می دهند. برای ارزیابی وضعیت ابر ترکیبی در بازار کلوکیشن ها ، Data Center Knowledge در حال مصاحبه با یک سری از ارائه دهندگان کالکشن در مورد استراتژی های ترکیبی آنها است. این مقاله به Evoque نگاه می کند.

سایر مقالات این مجموعه به Equinix ، QTS ، Flexential ، CyrusOne ، Cologix و Cyxtera می پردازد.

به طور فزاینده ای ، مشاغل می خواهند به سمت معماری ترکیبی ابر بروند که مراکز داده خصوصی یا مکان یابی را با ابر عمومی ترکیب کند. آنها پتانسیل کسب چابکی و پس انداز پول را تشخیص می دهند ، اما بسیاری مطمئن نیستند که از کجا شروع کنند.

Evoque ، ارائه دهنده همکاری که در پشت نمونه کارها سابق مرکز داده AT&T ایجاد شده است ، این عدم اطمینان را یک فرصت حیاتی برای تجارت می داند. با ارائه راهنمایی به مشتریان برای اجرای یک استراتژی ترکیبی ، امیدوار است که بتواند خود را به عنوان بهترین راه حل انتخاب برای شرکتهایی که می خواهند به طور همزمان از مراکز داده عمومی و خصوصی استفاده کنند ، قرار دهد. Evoque اخیراً اضافه کرده است که توانایی مشاوره را با به دست آوردن متخصص استراتژی زیرساخت های دیجیتال ، Foghorn Consulting.

استراتژی تجاری ترکیبی ابر-مرکز Evoque

هنگامی که این شرکت تاسیس شد ، در سال 2018 ، Evoque تلاش کرد تا خود را از ارائه دهندگان بزرگتر و معتبر colo متمایز کند.

اندی استوارت ، مدیر عامل شرکت Evoque به DCK گفت: “از همان ابتدا کاملاً واضح بود که ما استراتژی متفاوتی برای خرید نداریم.”

برای تمایز ، رویکردی را که رویکرد “اولین کاربرد” می نامد ، در پیش گرفت. همانطور که Evoque در اطلاعیه ابتکار عمل در ماه ژوئیه توضیح داد ، هدف “استراتژی زیربنای چند نسلی” این است که مشتریان را از “رویکرد اول زیرساخت ، جایی که بارهای کاری به زیرساخت های موجود وارد می شوند ، تغییر دهد ، به یک رویکرد انعطاف پذیر ، اولین برنامه که هر بار کاری دقیقاً از زیرساختهای مورد نیاز خود استفاده می کند “، خواه این زیرساخت در ابر زندگی کند ، یا یک مرکز مکان یابی یا هر دو.

ابتکار جدید یک سیستم عامل یا فناوری نیست ، بلکه یک سرویس مشاوره است که به مشتریان کمک می کند بهترین نوع معماری را برای برنامه هایی که می خواهند اجرا کنند ، برنامه ریزی کنند. استوارت گفت ، این پیشنهاد باعث می شود كه Evoque صرفاً یك ارائه دهنده مركز داده باشد و به مشاغلی كمك می كند كه به مشتریان در برنامه ریزی ، مهاجرت و مدیریت محیط های هیبریدی و انواع دیگر معماری كمك كند.

خرید تخصص ابر ابر ترکیبی Foghorn

Foghorn ، مشاغل مشاوره ای که Evoque به دست آورد ، در سال 2008 تاسیس شد و متخصص در کمک به مشاغل برای برنامه ریزی استراتژی های زیرساخت است. Foghorn در ابتدا بر روی کمک به مشتریان متمرکز بود زیرا آنها بارهای کاری خود را از مراکز داده خود به AWS منتقل می کردند اما با گذشت زمان گسترش یافتند و به گفته CTO Peter Roosakos “یک شریک مشاور ابر و زیرساخت” بودند.

استوارت گفت که Evoque تصمیم گرفت Foghorn را که حدود 40 کارمند دارد ، به عنوان یکی از ستون های اصلی آن در برنامه های کاربردی قرار دهد ، زیرا Foghorn تجربه کار با مشتریان در صنایع مختلف ، از جمله بیوتکنولوژی ، داروسازی و بهداشت و درمان در چندین نوع ابر را دارد. و معماری

استوارت گفت ، Foghorn “از نظر تمرکز بر برنامه به همه کادرهای انتخاب ما ضربه زده است” و افزود که مشاوره “دقیقاً اندازه مناسب” برای نوع منابع مشاوره ای بود که Evoque به دنبال آن بود.

ادامه سرمایه گذاری مرکز داده

استوارت مراقب بود تا یادآوری کند که Evoque همچنان به ارائه سنتی مرکز داده خود متعهد است.

استوارت گفت كه این شركت قصد دارد 100 میلیون دلار در مراكز داده خود “طی چند سال آینده” سرمایه گذاری كند و افزود: “99.9 درصد درآمد ما هنوز از محل سرخپوشان تأمین می شود.” وی همچنین گفت که مشارکت کانال احتمالاً به کانون مهمی برای پیشبرد تجارت تبدیل خواهد شد.

وی گفت ، تیم رهبری Evoque “نمی تواند سر ما را در شن و ماسه قرار دهد زیرا مربوط به ابر است” ، به همین دلیل در راه حل های مشاوره ای برای بارهای ترکیبی سرمایه گذاری کرد.