EU مقررات داده را برای توسعه دهندگان دستیار صوتی پیش نویس می کند

عکس پروفایل شانون هکر نون

دستیارهای صوتی امروزه از محبوب ترین قطعات فناوری هستند. از سال 2020 ، 4.2 میلیارد دستیار مجازی در سطح جهان استفاده شده است و هنوز هم این فناوری به طور نسبی تنظیم نشده است. گرچه این شروع به تغییر می کند.

در تاریخ 2 مارس 2021 ، شورای حفاظت از داده های اروپا (EDPB) رهنمودهای جدیدی را درباره این فناوری ها برای اظهار نظر عمومی منتشر کرد. این مقررات پیشنهادی ، لقب داده شده است رهنمودهای دستیارهای صوتی مجازی (VVA)، با هدف محافظت از حریم خصوصی کاربران با استفاده از این دستگاه های محبوب تر. این احتمالاً به معنای تغییراتی در مسیر توسعه دهندگان است.

توصیه های جدید EDPB

اتحادیه اروپا (EU) به طور مشهور برخی از دقیق ترین مقررات را برای اقدامات داده های دیجیتال دارد. آیین نامه عمومی حفاظت از داده (GDPR) آن یکی از شناخته شده ترین نمونه های قانون حریم خصوصی کاربر است ، اما در مورد دستیارهای صوتی بسیار کم صحبت می کند. این دستورالعمل های پیشنهادی جدید به دنبال اصلاح آن هستند.

بیشتر توصیه های جدید EDPB مربوط به شفافیت است. به عنوان مثال ، آنها پیشنهاد می کنند که VVA ها باید به طور مرتب کاربران را در مورد جمع آوری داده ها به روز کنند. این یک درخواست منطقی است زیرا 52٪ از کاربران دستیار مجازی نگران هستند که اطلاعات آنها ایمن نیست.

به همین ترتیب ، مقررات از ارائه دهندگان می خواهد که از همراهی VVA با سایر سرویس ها مانند …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  Dish Network برنامه کاربردی اختراع مبتنی بر بلاکچین را در نظر می گیرد