ETFها را روی کریپتو ببینید: ابزار کنترل یواشکی؟

اگر نمی توانید آنها را شکست دهید، به آنها بپیوندید. به احتمال زیاد، چنین افکاری به ذهن کسانی می‌آید که فرآیند تأیید ETF‌های رمزنگاری نقطه‌ای را تماشا می‌کنند.

ابتدا، SEC ETF های بیت کوین را تایید کرد. ETF‌های Spot Ethereum در شرف دنبال کردن هستند، و بازار از قبل پیش‌بینی می‌کند که ETF‌های Spot Solana ممکن است در آینده عرضه شوند…

کارشناس معروف ارزهای دیجیتال، آرتور هیز، اخیراً این کار را انجام داده است اشاره شد که بانکداران مایلند کریپتو را متمرکز کرده و آن را شبیه هر دارایی دیگری کنند.

البته هیز یا هر تحلیلگر دیگری را نمی توان منبع حقیقت نهایی دانست. با این حال، ما در Bitbanker (вариант: تیم تحلیلگر ما، короче پلاگین بی شرمانه، как договаривались) معتقدیم که این نظریه قابل قبول به نظر می رسد.

در حالی که “نظریه کنترل” ممکن است مانند یک نظریه توطئه دیگر به نظر برسد، برخی نکات معتبر وجود دارد که از آن حمایت می کند. بیایید با جزئیات بیشتری به آن نگاه کنیم.

در این زمان، واضح است که SEC نمی تواند رمزنگاری را ممنوع کند. کریپتو “توده بحرانی” به دست آورده و جایگاه خود را در پرتفوی شرکت های مالی و سرمایه گذاران خصوصی پیدا کرده است. این امر به ویژه در سال انتخابات بسیار مهم است زیرا دارندگان رمزارز نیز رای دهندگان هستند.

شرکت های مالی بیش از هر چیز دیگری عاشق کمیسیون هستند. کسب و کار کمیسیون در مقایسه با تجارت وام سودآورتر است. با وام، به یک قوی نیاز دارید…

Source link