Equinix Metal Updates Target DevOps ، موارد استفاده از ابر ترکیبی

Equinix این هفته اولین سالگرد جشن را جشن می گیردخرید بسته های خود را با راه اندازی ویژگی های جدید برای Equinix Metal ، فلز برهنه به عنوان یک سرویس که حاصل معامله 335 میلیون دلاری بود. این پیشرفت ها بیشتر روی cloud ترکیبی و موارد استفاده از DevOps تمرکز دارند.

Equinix Metal که در بالای پلت فرم Packet ساخته شده است ، امکان دسترسی به سرورهای فلزی برهنه را که در مراکز داده Equinix قرار دارند فراهم می کند. این پیشنهاد به تنهایی باعث برجسته شدن متال در جهانی شد که بیشتر پلتفرم های دیگر IaaS بر روی سرورهای مجازی متمرکز هستند و دسترسی گسترده ای به شبکه جهانی مرکز داده Equinix ندارند.

ادغام DevOps

شاید جالب ترین مورد ، به ویژه برای مشاغل متقاضی جایگزینی برای ابرهای معمولی عمومی ، افزودن ترکیبات بومی Equinix Metal با Mirantis Container Cloud و Cohesity باشد. اولی یک پلت فرم مبتنی بر Kubernetes برای استقرار برنامه های کانتینر دار است و دومی یک راه حل مدیریت داده های چند ابری است.

این ادغام ها به منظور سهولت استفاده از فلز به عنوان بخشی از محیط های مدرن چند ابر است. Equinix حتی گفت که آنها “یک رویکرد مناسب DevOps برای استقرار یکپارچه” ارائه می دهند.

مسلماً اشاره به ادغام های Kubernetes و مدیریت داده به تنهایی بعنوان بلیط برای یک فلز لخت به عنوان یک سرویس DevOps پسند ، بسیار کمی است. اما این شرکت گفت این فقط آغاز کار است. جیکوب اسمیت ، معاون استراتژی Equinix Metal و یکی از بنیانگذاران Packet ، به DCK گفت: “ما انتظار داریم که در آینده سایر شرکا در آینده اضافه شوند.”

وی افزود: “ما به سرمایه گذاری زیادی در اکوسیستم منبع باز خود به ویژه با Terraform و Kubernetes ادامه می دهیم.”

ادغام با سیستم عامل های DevOps مانند اینها دقیقاً Equinix Metal را به خودی خود به یک ابر عمومی تبدیل نمی کند. اما استقرار همان نوع بارهای کاری در پلتفرمی که بسیاری از مشاغل در حال حاضر بر روی ابرهای عمومی مانند AWS و Azure میزبانی می کنند ، بسیار آسان تر خواهد بود – یا ساختن محیط های ترکیبی که برخی منابع را در ابرهای عمومی و برخی دیگر را در فلزات برهنه Equinix مستقر می کند. سرورها

فلز در مراکز داده بیشتر

Equinix همچنین این هفته اعلام کرد که متال را به مجموع هجده کلانشهر در آمریکای شمالی ، اروپا و آسیا گسترش داده است (از حدود 10).

همراه با پشتیبانی کامل از Equinix Fabric ، سرعت حداکثر 100G ، گسترش در دسترس بودن مرکز داده Equinix Metal باعث افزایش جذابیت آن برای حجم کارهای میزبانی می شود.

اسمیت گفت: “اغلب گفته می شود که لبه” در Equinix است “به دلیل تمرکز زیاد شبکه ها ، ابرها و اکوسیستم های دیگر که در مراکز داده منطقه ای Equinix تعامل دارند. “Equinix Metal دسترسی برنامه ای به 18 مکان اصلی جهانی را فراهم می کند و اتصال را از طریق ادغام بومی ما با پارچه Equinix باز می کند.”

در اینجا دوباره ، توسعه ها باعث می شوند که Equinix Metal بیش از ابرهای عمومی باشد ، که مکان های زیادی را در مرکز داده ارائه نمی دهد ، مطمئناً با گزینه های گسترده فلزی برهنه Equinix نیست.

نتیجه

به طور کلی ، به روزرسانی های Equinix Metal که در این هفته رونمایی شد ، مقیاس کمی دارند و شامل چند مکان مرکز داده جدید و چند ادغام جدید هستند.

اما واقعه بزرگتر در این است که این اضافات در مورد استراتژی Equinix می گویند. آنها هدف این شرکت را از ساخت یک راه حل بدون فلز به عنوان سرویس که همان عملکرد و تجربه استقرار یکپارچه ابرهای عمومی را ارائه می دهد ، اما با سطوح دسترسی جغرافیایی و عملکرد شبکه که ابرهای عمومی نمی توانند مطابقت داشته باشند ، تأکید می کنند.

گرچه تصور اینکه بسیاری از سازمانها حجم کار خود را از ابر عمومی به چیزی شبیه به Equinix Metal بطور کامل منتقل کنند دشوار است ، بسیاری از آنها نظر دومی را به عنوان یک ترکیب جذاب برای ابر ترکیبی یا محیط های چند ابر خود تلقی می کنند.