Equinix Doubles Digital Inclusion Philanthropy | دانش مرکز داده

حتی در شرایط سخت اقتصادی برای اکثر بخش‌های فناوری، برخی از شرکت‌ها در حال بازسازی و افزایش تلاش‌های بشردوستانه خود هستند.

ارائه‌دهنده جهانی کولو Equinix 50 میلیون دلار برای بنیادی برای حمایت از تلاش‌های گنجاندن دیجیتال در سراسر جهان کنار گذاشته است. پیش از این، شرکت حدود 1 میلیون دلار در سال از هزینه‌های عملیاتی خود برای حمایت از فعالیت‌های کارکنان و کمک‌های مالی و کمک‌های بلاعوض مستقیم به سازمان‌ها صرف می‌کرد.

بروس اوون، معاون شرکت در امور کارکنان و تأثیرات اجتماعی، گفت: اکنون، شرکت 2.5 میلیون دلار در سال یا 5 درصد از کل دارایی های بنیاد هزینه خواهد کرد.

او به Data Center Knowledge گفت: «این بنیاد راهی است که ما در جنبه های بشردوستانه پیشرفت کنیم.

Equinix همچنین بر روی تلاش‌های پایداری زیست‌محیطی کار می‌کند، اما این هزینه‌ها از محل هزینه‌های عملیاتی تامین می‌شوند.

بنیاد با مشتریان و کارمندان شریک است

تاکنون، Equinix فعالیت های بشردوستانه خود را بر روی تطبیق کارمندان، امداد رسانی در بلایا و کمک های مالی مستقیم متمرکز کرده است.

اوون گفت: اکنون این برنامه گسترش خواهد یافت. علاوه بر این، Equinix همچنین به دنبال فرصت های بیشتری برای تأمین مالی پروژه ها با همکاری مشتریان خود خواهد بود.

او گفت: “ما قصد داریم با کارمندان و مشتریان همکاری کنیم تا راه هایی را پیدا کنیم که بتوانیم بیشترین تاثیر را داشته باشیم.”

Equinix همچنین با ده‌ها سازمان غیرانتفاعی همکاری می‌کند تا به پر کردن شکاف دیجیتالی کمک کند، و این کار فقط تحت نظارت این بنیاد ادامه خواهد یافت.

این سازمان‌های غیرانتفاعی شامل BigHope، یک سازمان غیرانتفاعی تگزاس است که کودکان را برای مشاغل STEAM آماده می‌کند، CLAP-Tech، گروهی در هنگ کنگ که به دانش‌آموزان دبیرستانی کمک می‌کند، و World Pulse، یک شبکه اجتماعی آنلاین زنان از ۲۲۷ کشور جهان.

اوون گفت: «ما از سال 2015 از این سازمان‌ها حمایت کرده‌ایم و می‌خواهیم بتوانیم آن را افزایش دهیم.

Equinix همچنین پروژه های بشردوستانه متمرکز بر کارمندان دارد.

کمک های مالی کارکنان با دلار برابر است و برای کمپین های خاص، Equinix کمک مالی را دو برابر می کند. Equinix همچنین با ساعات کار داوطلبانه کارمندان مطابقت دارد – برای هر ساعتی که یک کارمند در وقت شخصی خود به یک سازمان غیرانتفاعی کمک می کند، Equinix 20 دلار به یک موسسه خیریه به انتخاب کارمند کمک می کند.

اوون گفت که تلاش‌های مشارکت کارکنان توسط شرکت Equinix ادامه خواهد یافت، نه بنیاد.

او گفت: “ما در آستانه آغاز ماه تاثیرگذاری خود هستیم، با کارمندانی که رویدادها را در سرتاسر جهان برگزار می کنند، و به انجام آن ادامه خواهیم داد.” ما این کار را انجام می دهیم زیرا با هدف شرکت ما همسو است.»

همچنین به جذب و حفظ کارمندان کمک می کند.

او گفت: “من فکر می کنم کمک می کند.” به خصوص زمانی که کارمندان متوجه می شوند که می توانند انرژی و تلاش خود را صرف کاری کنند که هدف بزرگ تری دارد.

بنیادی برای تمرکز بر گنجاندن دیجیتال – نه اقلیم

این بنیاد بر روی مسائل مربوط به گنجاندن دیجیتال تمرکز خواهد کرد، نه محیط زیست، اما این بدان معنا نیست که Equinix به دلایل زیست محیطی نیز متعهد نیست.

در واقع، این شرکت در اوایل سال جاری به برنامه شریک موسس iMasons پیوست.

اوون گفت: «ما به عنوان یکی از امضاکنندگان اولیه قرارداد امضا کردیم.

اکنون بیش از 160 مرکز داده و شرکت‌های مرتبط با iMasons Climate Accord امضا کرده‌اند که نشان‌دهنده تغییر دریا در صنعت است.

و اوایل این ماه، Equinix یک پروژه تحقیقاتی را برای بررسی امکان‌سنجی فناوری‌های انرژی هیدروژن اعلام کرد.

اوون گفت که این شرکت همچنین قصد دارد تا سال 2030 کربن خنثی شود.

او گفت که تلاش‌های زیست‌محیطی برای این شرکت حیاتی است و در نحوه اداره کسب‌وکار نقش اساسی دارد. این به رشد و مقیاس خود ادامه خواهد داد و از بنیاد تأمین مالی نخواهد شد.»