Equinix گزارش هفتاد و هفتمین فصل متوالی رشد درآمد | دانش مرکز داده

غول Colocation Equinix – بزرگترین اپراتور مرکز داده چند مستاجر جهان از نظر درآمد – یک بار دیگر یک سه ماهه سودآور را گزارش کرده است.

این شرکت در سه ماهه اول سال 2022 اندکی بیش از 1.7 میلیارد دلار درآمد کسب کرد که درآمد سه ماهه 2 درصدی را افزایش داد و رکورد 77 را شکست.هفتم دوره متوالی رشد درآمد

در گزارش سود، Equinix گفت که در سه ماه گذشته بیش از 4200 قرارداد با بیش از 3100 مشتری امضا کرده و 8900 اتصال جدید اضافه کرده است. این شرکت گفت که روی 43 پروژه جدید مرکز داده در 20 کشور کار می کند.

چارلز میرز، رئیس و مدیر عامل Equinix گفت: «تقاضای اساسی برای زیرساخت‌های دیجیتال همچنان در حال افزایش است زیرا شرکت‌ها در بخش‌های مختلف در سراسر جهان تحول دیجیتال را در اولویت قرار می‌دهند و ارائه‌دهندگان خدمات همچنان به نوآوری، توزیع و مقیاس‌بندی زیرساخت‌های خود در سطح جهانی در پاسخ به این تقاضا ادامه می‌دهند.»

Equinix مدام بزرگتر می شود

بر اساس تحقیقات انجام شده، Equinix یک مرکز داده سنگین وزن است که در پایان سال 2021 سهم خیره کننده 18.3 درصدی از کل بازار کولوکیشن را به عهده دارد. شرکت تحلیلی Omdia. بیشتر از آن عمل می کند 240 داده مراکز در 30 کشور.

این شرکت همیشه در حال گسترش است، هم از طریق پروژه های ساختمانی خود و هم از طریق خرید: معاملات اخیرا اعلام شده شامل خرید 320 میلیون دلاری MainOne و چهار مرکز داده آن در سراسر نیجریه، غنا و ساحل عاج است. این تراکنش در دسامبر 2021 اعلام شد و MainOne در حال حاضر به سود والدین جدید کمک می کند.

این شرکت گفت: «این خرید نشان‌دهنده اولین گام در استراتژی بلندمدت Equinix برای گسترش پلت‌فرم زیرساخت دیجیتال خنثی جهانی خود به آفریقا است.

یکی دیگر از پیشرفت های قابل توجه اخیر، سرمایه گذاری 710 میلیون دلاری است که Equinix حداقل سه مرکز داده در شیلی و پرو را خریداری می کند، که قبلاً متعلق به Entel، بزرگترین شرکت مخابراتی شیلی بود.