Equinix به کابل زیردریایی جدید متصل می شود که استرالیا را به ایالات متحده متصل می کند | دانش مرکز داده

مدیران Equinix گفتند که Equinix امروز اعلام کرد که مراکز داده لس‌آنجلس و سیدنی، استرالیا، اتصال به سیستم کابلی زیردریایی NEXT جدید Southern Cross Cables را فراهم می‌کنند، که پهنای باند بین استرالیا و نیوزیلند به ایالات متحده را تقویت می‌کند.

ساترن کراس اخیرا شبکه کابلی زیردریایی جدیدی را راه اندازی کرده است که در سراسر اقیانوس آرام، از استرالیا و نیوزیلند تا لس آنجلس امتداد دارد. به گفته Equinix، شبکه جدید که 15840 کیلومتر یا 9842 مایل را در بر می گیرد، ظرفیت کل شبکه های transpacific Southern Cross را تا 500 درصد افزایش می دهد و کمترین مسیر تاخیر را بین کشورها فراهم می کند.

جیم پول، معاون توسعه کسب و کار Equinix، در مصاحبه ای گفت: “این سیستم جدید سریعتر است و ظرفیت بسیار بیشتری دارد.” دانش مرکز داده.

مرکز داده Equinix LA4 International Business Exchange (IBX) در لس آنجلس به عنوان ایستگاه فرود کابلی سیستم Southern Cross NEXT عمل می کند، مکانی که کابل فیبر نوری زیر دریا در آن خاتمه می یابد. Equinix گفت، در طرف دیگر شبکه، Southern Cross همچنین از یک مرکز داده Equinix IBX به عنوان ایستگاه فرود کابلی خود در سیدنی استفاده می کند.

پول گفت به عبارت دیگر، مراکز داده Equinix نقاط اتصال هستند که مشتریانش را قادر می‌سازند به شبکه جدید transpacific دسترسی داشته باشند.

«همه هایپراسکیلرها دروازه هایی با ما دارند. علاوه بر این، چند صد شرکت بزرگ با ما همنشین هستند. از دیدگاه صلیب جنوبی، کسب درآمد فوری است. خریداران ظرفیت در آن سیستم، ساکنان همان پردیس هستند دانش مرکز داده.

Equinix گفت که تقاضا برای خدمات ابری، رسانه های دیجیتال و تجارت الکترونیک باعث افزایش تقاضا برای افزایش ظرفیت بین استرالیا و ایالات متحده شده است. ارائه‌دهنده کولوکیشن با استناد به آمار TeleGeography، یک شرکت تحقیقاتی بازار مخابرات، گفت: در واقع، ارائه‌دهندگان محتوا مصرف‌کنندگان اصلی پهنای باند transpacific هستند که 78 درصد از پهنای باند استفاده شده در سال 2022 را تشکیل می‌دهند.

مطالب پیشنهادی  AVEVA™ مرکز عملیات یکپارچه برای مراکز داده

تیم استرانگ، معاون تحقیقات TeleGeography، گفت که مشارکت Equinix با Southern Cross در شبکه کابلی جدید زیردریایی بخشی از استراتژی این شرکت برای ادغام بیشتر با تجارت کابل زیردریایی است.

صلیب جنوبیشبکه کابلی Southern Cross NEXT

شبکه کابلی متشکل از سه مسیر متنوع کابل زیردریایی، بیش از 20 نقطه دسترسی و بیش از 43000 کیلومتر است.

از لحاظ تاریخی، اپراتورهای کابلی یک ایستگاه فرود در ساحل یا بسیار نزدیک به آن می‌ساختند و مشتریانی که می‌خواهند از شبکه زیردریایی استفاده کنند، باید به یک مرکز داده مجاور مراجعه کنند. او گفت که اپراتورهای کابلی به طور فزاینده ای با اپراتورهای مرکز داده شخص ثالث برای قرار دادن ایستگاه فرود خود همکاری می کنند که به نفع هر دو طرف است.

استرانگ گفت: “شرکتی مانند Equinix به مشتریان خود دسترسی بهتری به شبکه های بین المللی که مستقیماً به ساختمان آنها وارد می شود، می دهد.” «و اپراتور کابلی کسی را وادار می‌کند که تمام دردسرهای مدیریت دارایی، برق و پشتیبان‌گیری برق را مدیریت کند. این به مشتریان خود – هر کسی که کابل خود را اجاره می کند – یک اکوسیستم شبکه واقعا خوب و غنی را برای اتصال به یکدیگر ارائه می دهد.

استراتژی Equinix ‘Equinix’s Cable Landing Station-Enabled’

Equinix گفت که بیش از 50 مکان مترو Equinix “ایستگاه فرود کابلی فعال است”، به این معنی که مراکز داده Equinix IBX به اندازه کافی به ساحل نزدیک هستند تا از استقرار ایستگاه فرود کابلی پشتیبانی کنند. این شرکت گفت که طی سه سال گذشته، Equinix برنده 50 پروژه کابل زیر دریا شده است و بیش از 60 پروژه را با تاریخ‌های فعال در دو سال آینده دنبال می‌کند.

مطالب پیشنهادی  Tencent Cloud شروع به فروش سرورهای مبتنی بر AMD خود می کند

استرانگ گفت این استراتژی برای Equinix منطقی است.

او گفت: «ارزش امکانات آنها توسط تعداد مشتریانی که در آنجا به یکدیگر متصل می شوند تعیین می شود. بنابراین آوردن کابل به مرکز شما واقعاً دامنه بین‌المللی آن را گسترش می‌دهد و آن را حتی جذاب‌تر از قبل می‌کند.»

به گفته استرانگ، مشتریان بالقوه سیستم کابلی زیردریایی NEXT Southern Cross شامل هایپراسکل، سایر ارائه دهندگان خدمات ابری، شبکه های تحقیقاتی و آموزشی، دولت ها، ارائه دهندگان سنتی ارتباطات از راه دور و ارائه دهندگان خدمات اینترنتی هستند. او گفت که شرکت‌های بزرگ نیز می‌توانند مستقیماً از Southern Cross خرید کنند، اما آنها اغلب از طریق یک واسطه مانند یک شرکت مخابراتی ظرفیت دریافت می‌کنند.

کراس جنوبی حدود دو سال را صرف نصب شبکه کابلی زیردریایی جدید کرد. این شرکت شبکه را در جولای 2022 راه اندازی کرد و در ژانویه 2023 شروع به ارائه سرویس اترنت 400 گیگابیتی کرد. این شبکه شامل اولین اتصالات فیبر زیردریایی به توکلائو و کیریباتی در جزایر اقیانوس آرام است.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور