راه حل های پیشنهادی Epic برای همه بد است به جز Epic

ماه گذشته، اپیک گیمز از دادگاه فدرال ایالات متحده درخواست کرد تا تغییرات مضر و غیرقابل توجیهی را در اندروید و گوگل پلی اعمال کند که حریم خصوصی، امنیت و تجربه کلی مصرف کنندگان، توسعه دهندگان و سازندگان دستگاه را تضعیف کند. نه تنها خواسته های Epic بسیار فراتر از محدوده حکم دادگاه اخیر ایالات متحده است – که ما آن را به چالش خواهیم کشید – بلکه به دلیل توافقی که سال گذشته با دادستان های کل ایالت از هر ایالت به دست آوردیم، آنها نیز غیرضروری هستند. و مناطق متعدد

ما اخیراً با دادگاه در میان گذاشتیم که چرا شدیداً با پیشنهاد Epic مخالفت می کنیم – و در جلسه استماع اواخر این هفته، کارشناسان اقتصادی دلایل مشکل ساز و غیرضروری راه حل های پیشنهادی Epic را تقویت خواهند کرد. این شامل:

  • پیشنهاد Epic امنیت کاربران اندروید را در فروشگاه های برنامه شخص ثالث به خطر می اندازد: پیشنهاد Epic توانایی Google را برای اجرای اقدامات اعتماد و ایمنی که کاربران Android را ایمن نگه می دارد حذف می کند. برخلاف iOS، اندروید به OEM ها امکان می دهد تا فروشگاه های برنامه شخص ثالث را از قبل بارگیری کنند و به کاربران اجازه می دهد تا فروشگاه های برنامه اضافی را مستقیماً دانلود کنند. برای حفظ یک تجربه کاربری مثبت و در عین حال انتخاب، Android از اقدامات عقل سلیم برای محافظت از امنیت و حریم خصوصی کاربر استفاده می‌کند – اقداماتی که دیگر تحت این پیشنهاد مجاز نیستند.
  • پیشنهاد Epic به حریم خصوصی کاربران اندروید لطمه می زند: بر اساس پیشنهاد Epic، Google مجبور خواهد شد به همه فروشگاه‌های برنامه شخص ثالث بگوید که کاربر کدام برنامه‌ها را از طریق Google Play روی تلفن خود نصب کرده است. این به اشتباه استفاده از برنامه های شخصی یک فرد را – حتی برای موضوعاتی مانند مذهب، سیاست یا سلامت – برای منافع Epic افشا می کند. این نقض آشکار حریم خصوصی کاربران است.
  • پیشنهاد Epic افراد را در برابر برنامه های مخرب آسیب پذیر می کند: بر خلاف iOS، کاربران اندروید این گزینه را دارند که برنامه ها را به صورت جانبی بارگذاری کنند، به این معنی که می توانند برنامه را مستقیماً از وب سایت توسعه دهنده بدون مراجعه به فروشگاه برنامه نصب کنند. ما حفاظت‌های مهمی را پیاده‌سازی کرده‌ایم تا اطمینان حاصل کنیم که کاربران همچنان از انتخاب در برنامه‌ها محافظت می‌کنند. با این حال، پیشنهاد Epic Google را مجبور به حذف آنها می‌کند – توانایی ما برای محافظت از کاربران در برابر برنامه‌های مخرب بالقوه را به شدت کاهش می‌دهد.
  • پیشنهاد Epic کنترل توسعه دهندگان را بر توزیع برنامه کاهش می دهد: توسعه‌دهندگان گزینه‌های زیادی برای توزیع برنامه در Android دارند، اما وقتی تصمیم می‌گیرند از Google Play استفاده کنند، قوانین اعتماد و ایمنی را می‌دانند که پلتفرم ما را ایمن نگه می‌دارد. با این حال، Epic می خواهد همه توسعه دهندگان دیگر را مجبور کند که مالکیت معنوی خود را از طریق کانال های متعدد بدون رضایت آنها منتشر کنند. بر اساس این پیشنهاد، توسعه دهندگان ممکن است به طور ناگهانی برنامه خود را در فروشگاهی بدون همان محافظت های کاربر یا در فروشگاهی که حاوی محتوای نامناسب یا توهین آمیز است پیدا کنند که نمی خواهند با آن مرتبط شوند.
  • پیشنهاد Epic فرصت های تجاری کلیدی را برای توسعه دهندگان قطع می کند: به عنوان بخشی از تسویه حساب ایالتی، ما قبلاً توافق کرده‌ایم که قراردادهای انحصاری گسترده با توسعه‌دهندگان برای راه‌اندازی کاتالوگ کامل برنامه‌هایشان در Google Play امضا نکنیم. اما Epic می‌خواهد توانایی Google برای ارائه را کاملاً محدود کند هر مشوق های مالی به توسعه دهندگان برای توزیع برنامه های خود در فروشگاه Play، حتی به صورت غیر انحصاری و برنامه به برنامه. راه حل پیشنهادی Epic همچنین از همکاری گوگل با توسعه دهندگان برای ارائه هرگونه محتوای انحصاری از طریق برنامه های توزیع شده در فروشگاه Play جلوگیری می کند. این یک استراتژی متداول است که برای جذب کاربران و رشد کسب و کار یک توسعه‌دهنده استفاده می‌شود، اما Epic به دنبال محدود کردن این فرصت مهم برای همه توسعه‌دهندگان است.
  • پیشنهاد Epic به تولید کنندگان دستگاه لطمه می زند: بخشی از تسویه حساب State AG تضمین می کند که هر فروشگاه برنامه برای رقابت برای قرار دادن در دستگاه Android آزاد است. اما پیشنهاد اپیک، گوگل پلی را از این روند حذف می‌کند، رقابت را کاهش می‌دهد و بنابراین فروشگاه‌های برنامه رقیب را قادر می‌سازد تا قیمت کمتری داشته باشند. این امر باعث کاهش درآمد OEM ها از پیش نصب و قرار دادن بر روی دستگاه های خود می شود و به گونه ای که می تواند قیمت مصرف کننده را افزایش دهد به حاشیه های باریک OEM کاهش می دهد.

درمان‌های پیشنهادی Epic همگی به وضوح طراحی شده‌اند که فقط به نفع خود باشند. آن‌ها با ایجاد خطرات امنیتی و حریم خصوصی، محروم کردن توسعه‌دهندگان و سازندگان OEM از فرصت‌های تجاری کلیدی، و کاهش توانایی Google برای حمایت از سرمایه‌گذاری‌های ما در Android و Google Play، به اکوسیستم Android و به طور کلی رقابت آسیب می‌رسانند. ما به دفاع جدی از حق خود برای یک مدل کسب و کار پایدار ادامه خواهیم داد که ما را قادر می سازد مردم را ایمن نگه داریم، با توسعه دهندگان و OEM ها برای نوآوری و رشد کسب و کار خود شریک شویم و اکوسیستم اندروید را برای همه پر رونق و سالم نگه داریم.

Source link