وقتی با Karamo رانندگی می کنید، از سفر لذت ببرید، نه فقط از مقصد

شروع سال جدید همیشه زمان خاصی برای تفکر در گذشته، تعیین اهداف برای آینده و تغییر ذهنیت است. آخرین تجربه رانندگی Waze با مجری تلویزیونی Karamo Brown، که بیشتر برای نمایش هایی مانند “Queer Eye” و برنامه گفتگوی او، “Karamo” شناخته شده است، به شما کمک می کند سال 2023 را با دیدگاه جدیدی در رانندگی آغاز کنید. به این ترتیب می توانید از سفر، نه فقط مقصد، قدردانی کنید.

کارامو که مسیریابی شما را روایت می‌کند، به نوعی مانند رانندگی با یک درمانگر است که با دوستی کاملاً عادی ملاقات می‌کند. با نشستن او روی صندلی مسافر، شما کسی را دارید که نه تنها به شما کمک می کند جنبه مثبت چیزها را ببینید (حتی ترافیک)، بلکه به شما کمک می کند آنچه را که نمی توانید کنترل کنید بپذیرید.

کارامو می‌گوید: «من بسیار هیجان‌زده هستم که بخشی از آخرین تجربه رانندگی در Waze هستم، که اشتیاق من برای کمک به مردم را به رانندگان در همه جا با مثبت‌تر کردن هر سفری در جاده به ارمغان می‌آورد».

وقتی کارامو در کنار شماست، خواهید دید که اشکالی ندارد که نمی توانید با خیال راحت به آن خروجی برسید، زیرا مسیر انحرافی به شما زمان انعکاس لازم را می دهد. یا وقتی با وقفه‌های غیرمنتظره مواجه می‌شوید – ترافیک، چاله‌ها، بچه‌ها که یک اسموتی کامل را روی صندلی عقب می‌ریزند – خواهید آموخت که زمان بهتری برای استقبال از سفر نسبت به زمانی که در حال رانندگی هستید وجود ندارد. . برای تنظیم آهنگ رانندگی خود، از بین حالت آرام یا مرکزی انتخاب کنید، و سوار Karamobile در نقشه Waze شوید تا رفتار جدید خود را به رانندگان همکار نشان دهید.

می‌توانید این تجربه را در برنامه Waze (پیوند باز در تلفن همراه) با ضربه زدن روی «My Waze» و «Drive with Karamo» بنر فعال کنید. تجربه به زبان انگلیسی در دسترس است.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور