اکنون می توانید از خلاقیت های Emoji Kitchen در Slack استفاده کنید

اگر از Gboard و Slack برای اهداف ارتباط کاری استفاده می‌کنید، ممکن است خوشحال باشید که اکنون می‌توانید از خلاقیت‌های Emoji Kitchen در برنامه پیام‌رسانی شرکتی استفاده کنید.

از نظر فنی، این بدان معنی است که Slack اکنون از استیکرها پشتیبانی می کند زیرا آثار Emoji Kitchen از نظر فنی شکلک نیستند زیرا آنها به جای کاراکترهای Unicode شناخته شده PNG هستند. ما مطمئن نیستیم که این گزینه واقعاً چه زمانی وارد شده است، اما به دلیل این واقعیت که – شخصاً – چت‌ها بیش از پیام‌های متنی واقعی و مفید مملو از عینک‌های آفتابی هستند، کاملاً جدید است.

در حالی که این لزوماً یک معامله بزرگ نیست، متأسفانه، شما هنوز نمی توانید از Emoji Kitchen در همه جا استفاده کنید. برخی از برنامه‌ها استیکرها را مسدود می‌کنند یا نمی‌توانند از استیکرها پشتیبانی کنند، بنابراین شما به شکلک‌های «رسمی» و کاراکترهای یونیکد محدود می‌شوید. برای کاربران Slack در Android، این مطمئناً می‌تواند مشکل بزرگی باشد، زیرا گاهی اوقات شما فقط به پاسخ کامل نیاز دارید و با بیش از 14000 گزینه بالقوه در Emoji Kitchen برای انتخاب، می‌توانید پاسخ گیج‌آمیز کامل یا پاسخ جشن به یک پیام Slack را پیدا کنید. مناسب ببیند

از آنجایی که Emoji Kitchen در iOS در دسترس نیست، به این معنی است که همکاران تبلیغاتی آیفون شما ممکن است کمی حسادت کنند حتی اگر Gboard در دستگاه های اپل در دسترس باشد. ما کاملاً مطمئن نیستیم که چرا، زیرا می‌توانید هنگام استفاده از Gboard در iOS استیکر و GIF ارسال کنید. سازندگان این ویژگی، جنیفر دانیل و باویک سینگ، راه حلی را برای کسانی که از دستگاه های اپل استفاده می کنند ارائه می دهند.

نسخه آنلاین Emoji Kitchen که از طریق مرورگر iOS در emoji.kitchen کار می کند. کاربران می توانند استیکر ایموجی بسازند و آن را به صورت تصویر دانلود کنند، اما توجه به این نکته مهم است که این نسخه از Emoji Kitchen به اندازه نسخه اندروید به روز نیست. در هر صورت، این یک برد برد برای کاربران اندروید در Slack است، زیرا شما می توانید انواع خلاقیت های Emoji Kitchen را فقط برای آزار دادن همکاران خود بسازید.

اطلاعات بیشتر در اندروید:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: