Gboard آشپزخانه Emoji متنی را در نوار متن پیش‌بینی‌کننده نشان می‌دهد

علاوه بر ویژگی موجود Emoji Kitchen در Gboard، به نظر می‌رسد که صفحه‌کلید شخص اول گوگل بسته‌های برچسب مملو از شکلک‌ها را در نوار متن پیش‌بینی‌کننده برجسته یا نمایان می‌کند.

با گسترش برچسب‌های متنی که برای اولین بار در ماه مارس مشاهده شد، ما شروع به دیدن خلاقیت‌های Emoji Kitchen در این نوار شکلک یا نوارهای بافتی بیشتر در دستگاه‌های خود کرده‌ایم. مهم است که توجه داشته باشید که Emoji Kitchen به سادگی مجموعه ای از برچسب های الگوریتمی ایجاد شده است. و بنابراین، این یک راه عالی برای برجسته کردن این ویژگی هنگام استفاده از برنامه‌های پیام‌رسان مختلف در اندروید است.

گاهی اوقات هنگام تایپ کردن یک پیام و با فعال کردن ویژگی «برچسب‌های شکلک»، Gboard ممکن است پیشنهادهای شکلک متنی را در نوار متن پیش‌بینی‌کننده نشان دهد که می‌توانید انتخاب کنید یا در متن پیام بچسبانید. اغلب اینها کاراکترهای رایج یونیکد هستند، اما همانطور که در بالا ذکر شد، ممکن است برچسب های سفارشی مربوط به مکالمه خود دریافت کنید. در صورت لزوم به «تولدت مبارک» یا «تبریک» فکر کنید. این در سمت چپ ترین ردیف متن پیش بینی شده ظاهر می شود و می تواند با ضربه زدن گسترش یابد.

زمانی که کلمات کلیدی خاص یا حتی شکلک های دیگر را در قسمت متن برنامه های پیام رسانی مورد علاقه خود وارد می کنید، بسیار به نظر می رسد که Gboard در حال نمایش آثار Emoji Kitchen است. این فقط بر اساس آنچه که تایپ می کنید متفاوت است و به طور جالبی هنگام استفاده از ایموجی واکنش ثابت تری نشان می دهد. با ضربه زدن روی ایجاد مینی Emoji Kitchen در سمت راست‌ترین بخش نوار متن پیش‌بینی‌کننده، به سادگی انتخابگر بزرگ‌تری را باز می‌کنید که به شما امکان می‌دهد از میان ترکیب‌های اخیراً استفاده شده یا منحصربه‌فرد که توسط Gboard رویایی شده است، انتخاب کنید.

همانطور که اشاره شد، این احتمالاً گسترشی صرف از پیشنهادات برچسب متنی فوق الذکر است، اما با پیشنهادات آشپزخانه Emoji موقعیتی ترکیب شده است که شما را ملزم به گسترش کامل صفحه کلید ایموجی می کند. با این حال، هنگامی که بیش از 15000 برچسب مختلف Emoji Kitchen وجود دارد که می‌توانید به طور بالقوه آنها را ببینید و از آنها استفاده کنید، این ممکن است به کشف برخی از خلاقیت‌هایی که هرگز فکر نمی‌کردید امکان‌پذیر باشد کمک کند – که آنها را برای ارسال برای دوستان و خانواده‌تان عالی می‌کند.

اطلاعات بیشتر در Gboard:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: