Embr به بازیکنان Stadia یک کلید Steam رایگان ارائه می دهد

با تعطیل شدن Stadia، گوگل به هر کسی که روی سخت‌افزار Stadia سرمایه‌گذاری کرده یا بازی‌هایی را روی پلتفرم خریداری کرده باشد، بازپرداخت می‌دهد. در کنار آن، توسعه دهندگان Embr، یکی از تنها عناوین دسترسی اولیه که در Stadia راه اندازی شده است، به بازیکنان Stadia یک کلید Steam رایگان می دهند.

Embr یک بازی آتش نشانی است که با دوستان به طرز عجیبی سرگرم کننده است و اولین بار با کمک Google Stadia راه اندازی شد. این بازی یکی از تنها عناوین Stadia بود که به عنوان یک بازی دسترسی اولیه عرضه شد، و اساساً یک کنسول انحصاری نیز بود، زیرا در آن زمان بازی فقط در Steam در دسترس بود. در نهایت Embr نسخه نهایی خود را دید و بیشتر به پلتفرم های دیگر گسترش یافت.

اما اکنون که Stadia در حال تعطیل شدن است، بازیکنانی که برای اولین بار Embr را در پلتفرم گوگل تجربه کرده‌اند، بدون دسترسی آینده به بازی باقی می‌مانند و بازپرداخت‌های آتی گوگل در واقع هزینه کامل خرید مجدد این عنوان را پوشش نمی‌دهد.

در اقدامی که امیدواریم توسعه‌دهندگان بیشتری به آن توجه داشته باشند، Embr نسخه‌های رایگان بازی خود را در Steam برای بازیکنانی که در Stadia خرید کرده‌اند ارائه می‌کند.

این پیشنهاد در توییتر و دیسکورد اعلام شد و واقعاً با هیچ کار پیچیده‌ای برای بازخرید همراه نیست. بازیکنان فقط باید ثابت کنند که Embr را در کتابخانه Stadia خود دارند و در عین حال آدرس ایمیل خود را در آن اسکرین شات نشان دهند و یک ایمیل به توسعه دهندگان Embr در [email protected] ارسال کنند. اگر چنین بود، تنها «گرفتن» این است که توسعه‌دهندگان از شما می‌خواهند که بازی آینده‌شان، «Wildmender» را نیز به لیست علاقه مندی‌های Steam خود اضافه کنید.

نسبتاً واضح است که این حداقل تا حدی یک تاکتیک بازاریابی است، اما با وجود آن، این چیزی است که ما از دیدن آن خوشحالیم. حتی با بازپرداخت بازپرداخت‌ها، گوگل همچنان کتابخانه بازی بسیاری از بازیکنان را با خاموش کردن Stadia مختل می‌کند و ارائه کلید در سایر پلتفرم‌های بازی راهی عالی برای کاهش این درد است.

اطلاعات بیشتر در Stadia:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: