نحوه قرار دادن توییت ها در وردپرس

آیا به دنبال قرار دادن توییت در سایت وردپرس هستید؟

توییت ها قالب رسانه های اجتماعی هستند که برای مدت طولانی در وب استفاده می شوند. آنها کوتاه، ساده، قابل اشتراک گذاری هستند و می توانند در وبلاگ ها، وب سایت ها و ایمیل ها جاسازی شوند.

توییت کردن سرگرم کننده است، اما گاهی اوقات می خواهید محتوایی را به اشتراک بگذارید که تایم لاین شما را کاملاً قطع نکرده است. شاید شما یک میم خنده دار را دیدید یا مقاله ای را خواندید که می خواستید با فالوورهای خود به اشتراک بگذارید، اما وقت کافی برای نوشتن یک پست وبلاگ کامل را نداشتید. بنابراین چگونه می‌توانید توییت‌ها را در وب پیدا کنید، بخوانید و به اشتراک بگذارید؟

جاسازی توییت‌ها در وردپرس به شما امکان می‌دهد بدون خروج از سایت، محتوای توییتر را به اشتراک بگذارید. انجام آن با یا بدون افزونه آسان است و خوانندگان شما آن را دوست خواهند داشت.

در این مقاله، نحوه قرار دادن توییت‌ها در سایت وردپرس خود را بدون استخدام توسعه‌دهنده برای شما توضیح می‌دهیم.

1 چرا توییت ها را در وردپرس جاسازی کنیم؟

توییت ها یکی از بهترین راه ها برای ارتباط با مخاطبان و ایجاد حس اجتماعی هستند. آنها همچنین یک راه عالی برای ایجاد شهرت صنعت شما به عنوان یک رهبر فکری هستند. اما مدیریت اکانت توییتر شما می‌تواند زمان‌بر باشد و ردیابی اینکه کدام توییت ارزش اشتراک‌گذاری دارد و کدام یک ارزش ندارد، دشوار است. اینجاست که جاسازی توییت ها به کمک شما می آید.

افزودن توییت به محتوای شما می‌تواند اشتراک‌های اجتماعی ارگانیک شما را افزایش دهد، مخاطبان بیشتری ایجاد کند و سرنخ‌های بیشتری ایجاد کند.

این باعث افزایش دسترسی شما و ایجاد حس اعتماد در جامعه می شود. همچنین باعث می شود بازدیدکنندگان به سرعت در مورد شرکت شما و آنچه ارائه می دهید یاد بگیرند. جاسازی توییت ها در وردپرس آسان است تا حضور شما را بدون نیاز به یک استراتژی کامل رسانه های اجتماعی مشخص کنید.

2 چگونه توییت ها را در وردپرس جاسازی کنیم؟

وردپرس دارای قابلیت داخلی برای مدیریت توییتر به عنوان یک تابع oEmbed است. وقتی توییت‌ها را در پست‌ها و صفحات به‌عنوان جاسازی جای‌گذاری می‌کنید، به‌طور خودکار خودش را تنظیم می‌کند. پیوند جاسازی را از توییتر کپی کرده و در وردپرس قرار دهید.

ما در مورد نحوه جاسازی توییت ها در وردپرس با استفاده از ویرایشگر گوتنبرگ، ویرایشگر کلاسیک و همچنین با کمک یک افزونه بحث خواهیم کرد. بنابراین بدون هیچ مقدمه ای، بیایید شروع کنیم.

2.1 قراردادن توییت در ویرایشگر گوتنبرگ

پیدا کردن پیوند جاسازی اولین قدم است. هر توییت حاوی یک لینک است که می توانید از آن استفاده کنید. به حساب توییتر خود بروید و URL توییتی را که می خواهید در آن جاسازی کنید کپی کنید.

یک فلش رو به پایین باید در سمت راست بالای توییت قابل مشاهده باشد. انتخاب کنید قراردادن توییت از منوی کشویی

یک پنجره پاپ آپ باز می شود که نشانی اینترنتی جاسازی شده را برجسته می کند. همچنین می توانید ببینید که چگونه توییت پس از جاسازی شده ظاهر می شود. پیوند جاسازی را کپی کنید.

پیوند جاسازی توییت را کپی کنید

تنها کاری که باید با استفاده از گوتنبرگ انجام دهید این است که پیوند را در بلوک مربوطه بچسبانید. این را می توان مستقیماً از ویرایشگر پست یا صفحه انجام داد. یک صفحه جدید ایجاد کنید یا یک صفحه موجود را پست یا ویرایش کنید.

جستجو کردن توییتر وارد نوار جستجو شده و توییتر مسدود کردن.

بلوک توییتر را اضافه کنید

URL توییتر را که در مراحل قبلی کپی کردید در بلوک قرار دهید. کلیک کنید روی جاسازی کنید دکمه.

آدرس توییتر را جایگذاری کنید

توییت واقعی اکنون مطابق شکل زیر توسط وردپرس در ویرایشگر قرار خواهد گرفت. همچنین می توانید از Cmd + C/ Ctrl + V در ویرایشگر گوتنبرگ و کلاسیک برای چسباندن پیوند جاسازی استفاده کنید و وردپرس به طور خودکار پیوند توییتر را تشخیص داده و بلوک صحیح را جاسازی می کند.

توییت تعبیه شده در وردپرس

2.2 قراردادن توییت ها در ویرایشگر کلاسیک

برای جاسازی توییت ها در ویرایشگر کلاسیک، به پست/صفحه خود بروید. در صفحه بعد از ویرایش، به صفحه بروید دیداری تب ویرایشگر

ویرایشگر بصری در ویرایشگر کلاسیک

URL جاسازی شده را در محل مورد نظر قرار دهید. در ویرایشگر بصری، بخشی از آن را خواهید دید، اما در صفحه زنده به عنوان توییت واقعی ظاهر می شود.

پیوند Twitter Embed را جایگذاری کنید

سپس می توانید صفحه زنده را پیش نمایش یا مشاهده کنید تا ببینید چگونه به نظر می رسد.

پیش نمایش توییت در ویرایشگر کلاسیک

2.3 با یک افزونه، فیدهای کاربر یا هشتگ توییتر را در وردپرس جاسازی کنید

چندین پلاگین آنلاین وجود دارد که به شما امکان می دهد توییت هایی را با قابلیت های گسترده جاسازی کنید.

به عنوان مثال، می‌توانید یک فید زنده از حساب توییتر خود در وب‌سایت خود یا شاید برخی ابزارها برای شخصی‌سازی ظاهر آن توییت‌ها در هنگام ادغام قرار دهید.

فیدهای توییتر سفارشی Smash Balloon می توانند در این مورد کمک کنند. این به شما امکان می دهد بدون زحمت یک فید توییتر را با سبک های زیبا و چندین امکان سفارشی سازی جاسازی کنید.

برای شروع، افزونه Smash Balloon Custom Twitter Feeds را از داشبورد وردپرس خود نصب و فعال کنید.

افزونه Twitter Feeds سفارشی را نصب کنید

پس از نصب و فعال سازی افزونه، به آن بروید فیدهای توییتر مطابق شکل زیر، در داشبورد وردپرس خود را برگه کنید.

به تب Twitter Feeds بروید

کلیک کنید بر روی وارد توییتر شوید و رمز دسترسی و دکمه مخفی من را دریافت کنید. شما به افزونه اجازه وارد کردن فیدها از حساب توییتر خود را با کلیک کردن روی دکمه می دهید.

کلیک کنید روی مجوز برنامه را فشار دهید تا افزونه Smash Balloon Twitter Feed به حساب توییتر شما دسترسی داشته باشد.

روی دکمه مجوز برنامه کلیک کنید

حساب توییتر شما اکنون باید پیوند داده شود. کلیک کنید روی ذخیره تغییرات دکمه.

ذخیره تغییرات

شما می توانید ظاهر و احساس توییت های خود را مطابق با برند و مخاطبان خود سفارشی کنید و تجربه را برای خوانندگان خود افزایش دهید. می‌توانید تنظیمات فید خود را در قسمت تغییر دهید پیکربندی کنید برگه به عنوان مثال، می توانید انتخاب کنید که یک فید از یک حساب کاربری یا یک هشتگ داشته باشید.

شما طرح‌بندی فید را در قسمت تغییر می‌دهید شخصی سازی برگه را سبک تب به شما امکان می دهد رنگ و متن را برای فید خود تغییر دهید.

مرحله آخر این است که فید خود را نمایش دهید. می‌توانید کد کوتاه را کپی کنید و به پست/صفحه‌ای بروید که می‌خواهید فید توییتر شما ظاهر شود.

کد کوتاه را کپی کنید

در صفحه ویرایش پست خود، کد کوتاه را با استفاده از کد کوتاه مطابق شکل زیر مسدود کنید.

کد کوتاه را بچسبانید

روش دیگر جستجو و درج عبارت است فید توییتر مسدود کردن. افزونه Smash Balloon Twitter Feed این بلوک را فراهم می کند.

بلوک فید توییتر

و بس! توییت های شما به پست/صفحه شما اضافه می شود.

توییت هایی به پست شما اضافه شد

3 نتیجه

امیدواریم اکنون از نحوه جاسازی فیدهای توییتر در وبلاگ خود با استفاده از چند رویکرد مختلف آگاه شده باشید. این به شما کمک می کند تا تعامل را افزایش دهید، مخاطبان خود را گسترش دهید و موارد دیگر.

آیا توییت ها را در سایت وردپرس خود قرار می دهید؟ آیا معتقدید توییت های جاسازی شده اطلاعات مفیدی را ارائه می دهند؟ به ما اطلاع دهید توییت کردن @rankmathseo. 💬