ایستگاه های شارژ وسایل نقلیه الکتریکی اکنون در نقشه Waze هستند

پیدا کردن یک ایستگاه شارژ برای وسیله نقلیه الکتریکی شما بسیار ساده تر شده است. از امروز، می‌توانید ماشین وسیله نقلیه الکتریکی (EV) خود را وارد کنید و نوع دوشاخه را به برنامه Waze وارد کنید تا ایستگاه‌های شارژ EV مرتبط را در طول مسیر خود پیدا کنید. این ویژگی در هفته های آینده در سطح جهانی عرضه خواهد شد.

اطلاعات ایستگاه شارژ اغلب متناقض، قدیمی یا غیرقابل اعتماد است، و برای رانندگان خودروهای برقی که ممکن است به ایستگاه شارژ بروند فقط متوجه شوند که نمی توانند آن را پیدا کنند یا از آن استفاده کنند، دردسر بزرگی ایجاد می کند. با افزودن اطلاعات به روز شارژ EV به نقشه Waze، شارژ ماشین خود و دریافت کمک برای یافتن مکان یا زمانی که با ایستگاه بعدی روبرو خواهید شد، آسان تر می شود.

به لطف ویرایشگرهای نقشه محلی از انجمن Waze ما، داده‌های EV در زمان واقعی بررسی و به‌روزرسانی می‌شوند تا دقیق‌ترین و جامع‌ترین اطلاعات را برای نقشه ارائه کنند.

Waze متعهد است که شارژ کردن وسایل نقلیه شما را برای رانندگان خودروهای برقی آسان‌تر و در دسترس‌تر کند. چه در حال آماده شدن برای یک سفر جاده ای طولانی تابستانی باشید و چه در حال رفتن به شهر برای یک بازی فوتبال، می توانید مطمئن باشید که Waze به شما کمک می کند تا یک ایستگاه شارژ در طول مسیر پیدا کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  منابع سلامت روان که می توانید روی آنها حساب کنید