Elasticsearch in Java Spring Boot: Starter Pack

عکس پروفایل Brilian Firdaus Hacker Noon

@برلیانفردبرلیان فردوس

یک مهندس نرم افزار مستقر در اندونزی.

Java و Elasticsearch عناصر محبوب در پشته های رایج فناوری هستند که شرکت ها از آنها استفاده می کنند. جاوا یک زبان برنامه نویسی است که در سال 1996 منتشر شد. جاوا متعلق به اوراکل است و هنوز در حال توسعه فعال است.

Elasticsearch یک فناوری جوان در مقایسه با جاوا است – این فناوری فقط در سال 2010 منتشر شد (باعث می شود 14 سال جوانتر از جاوا باشد). به سرعت محبوبیت پیدا می کند و اکنون در بسیاری از شرکت ها به عنوان موتور جستجو مورد استفاده قرار می گیرد.

بسیاری از افراد و شرکت ها با مشاهده محبوبیت هر دو ، می خواهند جاوا را با Elasticsearch متصل کنند تا موتور جستجوی خود را بسازند. در این مقاله ، می خواهم نحوه اتصال Java Spring Boot 2 با Elasticsearch را به شما آموزش دهم. ما یاد خواهیم گرفت که چگونه یک API ایجاد کنیم که برای تولید نتایج Elasticsearch را فراخوانی کند.

اتصال جاوا با Elasticsearch

اولین کاری که باید انجام دهیم اتصال پروژه Spring Boot با Elasticsearch است. ساده ترین راه برای انجام این کار استفاده از کتابخانه مشتری ارائه شده توسط Elasticsearch است ، که ما فقط می توانیم آن را به مدیر بسته خود اضافه کنیم (مانند Maven یا Gradle).

برای این مقاله ، ما از یک کتابخانه Spring-data-elasticsearch ارائه شده توسط Spring Data استفاده خواهیم کرد ، که همچنین شامل کتابخانه سطح بالای مشتری Elasticsearch است.

شروع پروژه ما

بیایید با ایجاد بهار خود شروع کنیم …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور