EigenLayer Airdrop مشکلات موجود در بازار کریپتو را برجسته کرده است

\ سلام به همه، استراتژی داریا اینجا 🙌🏻

من یک بازاریاب رشد، استراتژیست برند و متخصص ارتباطات هستم که با پروژه های بلاک چین و کریپتو کار می کنم. من ارزش بیشتری ایجاد می کنم و آگاهی از نام تجاری شرکت های Web3 را در میان کاربران، توسعه دهندگان و صندوق های سرمایه گذاری VC ایجاد می کنم.

\ اخیراً، بازار کریپتو با اخباری در مورد ایردراپ شدن منفجر شد EigenLayer، هیپ ترین اتریوم پلت فرم بازسازی مجدد شرایط دریافت این قطره باعث انفجار شدیدتر احساسات، بحث ها و حتی نفرت شد.

\ این پروژه یک پلتفرم را برای کسانی که می‌خواهند دوباره بازی کنند، ارائه می‌کند، نه فرآیند کلاسیک شرط‌بندی که توجه قانون‌گذاران را به خود جلب می‌کند. ظهور پروتکل‌های EigenLayer و LRT، سهم سهام ETH را به ۲۶ درصد از کل عرضه افزایش داد. مطابق با دیفی لاما، EigenLayer دومین پروتکل بزرگ TVL است اتریوم بعد از لیدو14.2 میلیارد دلار:

2024/01/05, https://defillama.com

\ یک قطره هوایی از EigenLayer به طور متعارف انتظارات جامعه و شرایط بازار را نشان می دهد. در این مقاله، توضیح می‌دهم که چه اتفاقی افتاده است و این مورد چه مشکلاتی را در بازار کریپتو برجسته می‌کند. من همچنین نظری را از همکارم، یک بازاریاب محصول گرفتم که اکنون محصول مشابهی را به بازار معرفی می کند. بیایید آن را با هم بفهمیم!

\

مروری کوتاه بر Eigen Layer Airdrop

طی سال گذشته، …