منابع Google for Education را با Education Navigator پیدا کنید

Education Navigator به مدیران مدارس و مربیان کمک می کند تا با سازماندهی منابع بر اساس نقش، سطح تجربه (مبتدی یا پیشرفته)، محصول و علاقه (امنیت، همکاری، هوش مصنوعی و موارد دیگر) آنچه را که برای استفاده از فناوری برای آموزش و یادگیری نیاز دارند، بیابند. ثبت نام کنید تا منابع به همراه آخرین رویدادهای مرتبط با آموزش، اطلاعیه ها و به روز رسانی های محصول را مستقیماً به صندوق ورودی خود تحویل دهید – یا منابع را مستقیماً در سایت مرور کنید.

به راحتی منابعی را برای مدیران مدرسه پیدا کنید

فرقی نمی‌کند فناوری را برای مدارس مدیریت کنید، به مربیان کمک کنید تا از ابزارهای دیجیتال استفاده کنند، یا توسعه برنامه درسی را هدایت می‌کنید، می‌توانید از Education Navigator برای یافتن منابعی که با توجه به نقش شما طراحی شده‌اند استفاده کنید. در این سایت، راهنماهایی مانند بیش از 40 روش برای استفاده از Google Workspace for Education را خواهید یافت که برای کمک به شما در بهبود امنیت دیجیتال و حریم خصوصی، حمایت از معلمان و اطمینان از دسترسی عادلانه دانش آموزان به فناوری ایجاد شده است.

بیایید بگوییم که شما ابزارهای امنیتی دیجیتال پیشگیرانه برای محافظت از داده های دانشجویان و اساتید می خواهید. از طریق Education Navigator، یک نسخه نمایشی تعاملی Google Workspace for Education با داشبورد امنیتی پیدا خواهید کرد. نسخه ی نمایشی شما را از طریق بهترین شیوه های امنیتی، از جمله تشخیص هرزنامه، به اشتراک گذاری فایل، تلاش های فیشینگ و موارد دیگر راهنمایی می کند.

Source link