Eaton Talks محصولات و مدیریت زنجیره قدرت در Data Center World | دانش مرکز داده

بازار زیرساخت‌های فیزیکی در دو سال گذشته در حال انفجار بوده است، زیرا ایتون به خدمات بخش مرکز داده با فناوری‌های سرتاسری ادامه می‌دهد. در این ویدیو، فارست سکوسکی توضیح می‌دهد که چرا همه چیز از تجهیزات گرفته تا فناوری در سطح کاربردی می‌تواند توسط ایتون از طریق یک لنز پایدار ارائه شود.


رونوشت در زیر آمده است. ویرایش های جزئی برای وضوح انجام شده است.

رونوشت:

آلن هوارد: سلام، همه، و از Data Center Knowledge، اینجا در Data Center World خوش آمدید. اسم من آلن هوارد است. من یک تحلیلگر مرکز داده با Omdia هستم، که یک برند خواهر دانش مرکز داده در اینجا در Informa Tech است. امروز، فارست سکوسکی، که مدیر بازاریابی تجاری مرکز داده ایتون است، به من ملحق شده است. فارست، خیلی ممنون که مدتی را با ما سپری کردی.

فارست سکوسکی: مرسی که منو داشتی، آلن. این رویداد تا کنون فوق العاده بوده است و ما توجه زیادی را به خود جلب کرده ایم. بنابراین، خوشحالی بود که در این زمان در بازار اینجا بودم و در آستین حضور داشتم.

آلن: میدونم بیرون هوا خیلی خوبه بنابراین، کاری که می‌خواهیم انجام دهیم این است که می‌خواهیم مرور کنیم و یک ایده کلی از Eaton به دست آوریم، و سپس کمی عمیق‌تر به محصولات و برخی از نحوه عملکرد سازمان شما بپردازیم. اما بیایید با این شروع کنیم، چگونه در این صنعت برای یک فروشنده زیرساخت فیزیکی در بازار مرکز داده کار کردید؟

فارست: البته، متشکرم، آلن. من با Eaton در سال 2007، در سمت فروش، کار بر روی تیک آف و طراحی تجهیزات الکتریکی برای بازار تجاری در منطقه شمالی اوهایو شروع کردم. قبل از پیوستن به این گروه در حال حاضر به نقش عملیات و سپس به یک نقش مهندسی تبدیل شدم که در آن مراکز داده مدولار و پست‌های مدولار طراحی می‌کردم. بنابراین، من نقش‌های مختلفی از فروش گرفته تا عملیات داشته‌ام، و اشتیاق زیادی به این مرکز داده پیدا کردم، زیرا بخش پویا و رو به رشدی برای بازار است، اما در کل، مانند ایتون. منظورم این است که ما خیلی روی آن سرمایه گذاری کرده ایم و به رشد خود ادامه می دهیم و محصولات و راه حل های جدیدی داریم که می توانیم ارائه دهیم.

آلن: بنابراین، در بازار زیرساخت‌های فیزیکی، در دو سال گذشته تقریباً در حال انفجار بوده است و به نظر می‌رسد که این حرکت در سه تا چهار سال آینده ادامه خواهد داشت. بنابراین، فقط یک نمای کلی از دامنه محصولات ایتون برای اپراتورهای مرکز داده ارائه دهید.

فارست: مطمئن. همانطور که می دانید ایتون بیش از 100 سال سن دارد. من مایلم تاکیدمان را بر، مثلاً انجام درست تجارت و این ایده که ما بیش از 11 جایزه را فقط در آن بخش از اخلاق توسط خود موسسه Ethisphere برنده شده ایم، برجسته کنم. بنابراین، ما به انجام صحیح تجارت و اجرای یک عملیات اخلاقی افتخار می کنیم. می دانید که گفته شد، با ارائه خدمات به بخش مرکز داده، ما راه حل های سرتاسری داریم. و منظور من از راه حل های انتها به انتها این است که فقط جعبه های سیاهی نیستند که اینجا در غرفه ما می بینید. از 93-95 XC ما تا 93PM ما، و حتی راه‌حل‌های قفسه‌بندی، تا سطح ابزار نیز بالاست. ما از انتقال نیرو در سطح ابزار به قفسه‌ها، PDUها و راه‌حل‌های اتصال داخل همه تجهیزات می‌رویم –

مطالب پیشنهادی  Gartner: Zero Trust تا سال 2025 جایگزین VPN شما خواهد شد | دانش مرکز داده

آلن: اجازه دهید سریع توضیح دهم. بنابراین، شما اساساً در مورد ارائه محصولاتی صحبت می کنید که در کل زنجیره توزیع برق با یکدیگر ادغام می شوند.

فارست: مطمئن!

آلن: آره باشه متاسفم، برو جلو.

فارست: نه، حق با شماست. ما آن را مدیریت زنجیره قدرت می نامیم. و ما Eaton را از یک شرکت صنعتی متنوع به یک شرکت مدیریت انرژی هوشمند تبدیل کرده ایم. و بنابراین فراتر از این تجهیزات، چگونه آن را کنترل می کنید؟ چگونه آن را ادغام می کنید؟ چگونه به اهداف پایداری خود می رسید؟ و در این فضا، مجموعه ای از مرکز داده لایه روشن خود را داریم. بنابراین، این سیستم مبتنی بر ماژول است، اما فقط این سیستم فراگیر است که می‌تواند همه آن دارایی‌ها را در یک زمان نظارت و کنترل کند.

آلن: بنابراین، منظورم این است که در محدوده محصولات شما، منظورم این است که واضح است که شما نمی توانید در این صنعت بدون تمرکز شدید روی پایداری باشید. بنابراین، یک دقیقه در مورد کارایی یا پایداری در مجموعه محصولات خود صحبت کنید، و سپس من از شما در مورد نحوه انجام این کار توسط ایتون سوال می کنم.

فارست: مطمئن. بنابراین، تا آنجا که در مجموعه محصولات ما پایدار است، نه یک شعار جدید، بلکه یک بیانیه مطبوعاتی جدید، مثلاً اخیراً که در آن تمرکز ما بر مراکز داده به عنوان یک شبکه است. و سه بخش در آن وجود دارد: و قابلیت اطمینان، پایداری، و جنبه‌های درآمدزای این است که یک مرکز داده چه چیزی می‌تواند باشد و ما می‌توانیم به آنها کمک کنیم. و وقتی به قابلیت اطمینان فکر می‌کنم، در بسیاری از مواقع برای قدرت پشتیبان در یک مرکز داده، ما در گذشته به شدت به مجموعه‌های دیزل ژنتیک متکی بوده‌ایم. خوب، ایتون زمان و تلاش زیادی را برای کشف یک جایگزین ژنراتور سرمایه گذاری کرده است. شاید جایگزینی کامل ژنراتور نباشد. اما چگونه می‌توانیم راه‌حل‌های دیگری مانند ریزشبکه‌ها یا سیستم‌های ذخیره انرژی باتری خود را ترکیب کنیم و آن‌ها را در خارج از مرکز داده قرار دهیم و برای قابلیت اطمینان بهتر آن‌ها را در مرکز داده ادغام کنیم؟ اما این به پایداری نیز مرتبط است. می‌دانید، وقتی به ریزشبکه‌ها و کاهش اتکا به سوخت‌های فسیلی از یک مجموعه ژنراتور دیزل فکر می‌کنیم، اینها می‌توانند به شرکت‌ها در رسیدن به اهداف پایداری کمک کنند.

مطالب پیشنهادی  DigitalBridge فروش سهام Vantage Data Centers را وزن می کند | دانش مرکز داده

آلن: بنابراین، به عبارت دیگر، شما از نظر نوع تقاضا برای راه‌حل‌های جدید در مرکز داده بر خلاف آنچه که ما در 50 سال گذشته انجام می‌دادیم، جلوتر هستید. بنابراین شنیدن آن خوب است. و بنابراین، می دانید، با توجه به اینکه پایداری بسیار بالاست، ایتون چگونه راه می رود؟ ایتون داره چیکار میکنه؟

فارست: بنابراین، به طور خلاصه، اهداف ما در سال 2030، و چند نکته کلیدی این است که می‌خواهیم تنها در هفت سال آینده بتوانیم انتشار کربن خود را تا 50 درصد در عملیات خود کاهش دهیم. در همان بازه زمانی، ما به دنبال کاهش انتشار کلی کربن در زنجیره تامین خود هستیم. اما یکی از مواردی که بیش از پیش برجسته می شود این است که ما می خواهیم 100٪ سایت های ما به زباله های صفر تبدیل شوند.

آلن: اوه، و این مسئله بزرگی است.

فارست: بله، و من فکر می‌کنم که این هم همینطور است، فقط از نقطه نظر تولید، اینطور است که چطور این کار را انجام می‌دهید؟ و بنابراین، چند مثالی که من دیده‌ام این است که بسیاری از مواقع ما کارخانه‌های خود را بسیار نزدیک به جایی که تامین‌کنندگان ما هستند، قرار می‌دهیم، چه تامین‌کننده قطعات یا یک تامین‌کننده زیر مجموعه. این به ما کمک می کند نه تنها زمان حمل و نقل را در زنجیره تامین خود کاهش دهیم، بلکه فقط انتشار کربن مرتبط با حمل و نقل از فواصل طولانی را کاهش دهیم. بنابراین، ما تامین کنندگانی داریم که در نزدیکی عملیات ما قرار دارند. و سپس ما از مواد بسته بندی قابل استفاده مجدد نیز استفاده می کنیم. ما ممکن است یک جعبه سفارشی از فولاد بسازیم که قطعات را به یک تامین‌کننده به عقب و جلو می‌فرستد، به‌جای اینکه آنها را بسته‌بندی کنیم و مواد بسته‌بندی را در آنجا بگذاریم یا بادام زمینی را بسته‌بندی کنیم. قابل استفاده مجدد بنابراین، ما زمان زیادی را روی آن سرمایه‌گذاری می‌کنیم، و همه این ابتکارات، من فکر می‌کنم آنها نیز توسط کارمندان رهبری می‌شوند. بنابراین، این کارمندان ما در این امکانات هستند که این ایده‌ها را ارائه می‌کنند – آنها را با سایر امکانات به اشتراک می‌گذارند. من فکر می کنم احتمالاً نزدیک به 10 سال پیش بود که متوجه شدم اولین جایزه سایتی در Eaton که زباله ها را به محل دفن زباله صفر می کند. و این فقط ذهنم را درگیر کرد که چگونه این کار را انجام می دهی؟ و بنابراین، اینها تنها برخی از نمونه‌هایی هستند که من دیده‌ام که چگونه آنها به آن دست یافته‌اند.

مطالب پیشنهادی  آخرین نقض داده های Uber ناشی از فریب کاری هکر | دانش مرکز داده

آلن: می دانید، این یک داستان جذاب است، زیرا در بیشتر صنایع، درباره آن صحبت می شود. ما واقعاً زباله های صفر را به روشی تهاجمی در محل دفن زباله قرار نمی دهیم. پس این داستان خوبی است. بنابراین، آینده چگونه به نظر می رسد؟ منظورم این است که از نظر ایتون و اینکه چه برنامه ای دارید، نگاهی به داخل به ما بدهید.

فارست: مطمئن. اخیراً یک ویدیو در یوتیوب منتشر کردیم. بنابراین، اگر قدرت حیاتی ایتون را در زیرساخت‌های دیجیتال جستجو کنید، یک بخش، مانند مرکز داده‌ای از ویدیوی آینده در یوتیوب که می‌توانید تماشا کنید. و بر آنچه قبلاً در مورد آن صحبت کردیم تمرکز می کند: پایداری، قابلیت اطمینان و درآمدزایی. و وقتی به آخرین مورد فکر می کنم، درآمدزایی است، زمانی است که شما ریزشبکه ها و حتی یو پی اس های نسل بعدی ما را ترکیب می کنید، که می توانند با شبکه تعامل داشته باشند و بار را در شبکه به اشتراک بگذارند یا به یک ارائه دهنده ابزار کمک کنند تا مسائل فرکانس را مدیریت کند. داشتن در عوض می‌توانید دارایی‌های آن مرکز داده را به دارایی‌های درآمدزا تبدیل کنید. بنابراین، این آخرین مولفه مراکز داده به عنوان یک شبکه، همان سمت درآمد است. اما وقتی نوبت به محصولات آینده می‌رسد، بسیاری از محصولات آینده‌ای که ما به آن‌ها نگاه می‌کنیم، و حتی در اینجا در Data Center World این هفته دیده‌ایم، با مایع خنک می‌شوند. به عنوان مثال، شارژر DC خودروی الکتریکی ما دارای فناوری خنک کننده مایع است. من مطمئن هستم که مردم قبلاً دارایی‌های محاسباتی را دیده‌اند که خنک‌کننده مایع در آنها ادغام شده است تا به افزایش بار حرارتی که می‌بینیم کمک کند. اما اکنون، آیا می‌توانیم تجهیزات خود را مانند حمام مایع دی الکتریک غوطه‌ور کنیم و تجهیزات خود را به این ترتیب خنک کنیم؟ در تکنولوژی خنک کننده در حال ظهور. بنابراین، ما به این موضوع مانند سمت خنک‌کننده مایع نگاه می‌کنیم تا آنچه در بیرون وجود دارد و تولید گرما در آینده را مدیریت کنیم.

آلن: زمان بسیار هیجان انگیزی در صنعت مرکز داده است و پیشرفت در فناوری و کارایی بسیار سریع پیش می رود. فارست، از اینکه با ما به اشتراک گذاشتی بسیار متشکرم و از آن قدردانی می کنم. و برای ایتون موفق باشید و در Data Center World این هفته موفق باشید. خوب، از تماشای همه افراد، از Data Center Knowledge تا اینجا در Data Center World، Forrest و Alan که امضا می‌کنند، بسیار متشکرم.

فارست: متشکرم.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور