بررسی Easy Blog Networks و بهترین جایگزین ✅ بررسی EBN 2021

Easyblognetworks چندین سال است که وجود دارد. آنها در مورد شرکت های دیگر بی سر و صدا صحبت می کنند و ادعا می کنند که بهترین ارائه دهنده میزبانی PBN هستند. آنها ادعا می کنند که از سرورهای نام بزرگی استفاده می کنند که آشکارا لیست می کنند. اگرچه تعداد زیادی وجود دارد جایگزین برای شبکه های وبلاگ آسان ما احساس می کنیم ما بهترین گزینه برای کسانی هستیم که به دنبال یک جایگزین قابل اعتماد و بسیار ارزان تر برای شبکه های وبلاگ آسان هستند.

محدودیت های شبکه های وبلاگ آسان بسیار زیاد است.

  1. آنها فقط اجازه می دهند سوله های محدود. بزرگسالان، داروسازی و سایر سوله ها مسدود شده اند. ما بر این باوریم که این به این دلیل است که آنها نمی‌خواهند طاقچه‌های هرزنامه بیشتری توجه را به شبکه و ردپای محدود آنها جلب کنند.
  2. شما قادر به میزبانی ویدیوها نیست و سایر عناصری که می توانند برای محدود کردن ردپای بین PBN های شما ضروری باشند.
  3. هر PBN مناسبی که ترافیک طبیعی خوبی را انجام می دهد، زیرا شما آن را به خوبی ساخته اید، نیز خواهد بود از میزبانی Easy Blog Networks مسدود شده است.
  4. آنها استخر IP محدود است و با بسیاری از وب سایت های PBN دیگر به اشتراک گذاشته شده است.
  5. آنها تعداد زیادی از پلاگین ها را مسدود می کنند. از جمله پلاگین های مهاجرت – حالا چرا هر شرکت میزبان مناسبی بخواهد آن را بسازد خیلی سخته که کسی ترک کنه. چون مردم هاست خوب نمی گذارند! ما مطمئناً افزونه های مهاجرت را مسدود نمی کنیم. از آنجایی که ما از خروج مشتریان خود نمی ترسیم!
  6. حجم عظیمی از ردپای سرور. این میزبانی فروش بیشتری نسبت به میزبانی PBN دارد و در ردپای آنها بد نشان می دهد.
  7. میزبانی شده در میزبان IP قدیمی کلاس C قالب در مورد خطرات هاست کلاس c در اینجا بیشتر بخوانید.

چگونه EBN با میزبانی PBN LTD مقایسه می شود.

در زیر ما برای دنبال کردن آن آسان ساخته ایم مقایسه میزبانی PBN ما با میزبانی که توسط Easy Blog Networks ارائه شده است. علاوه بر این، شما می توانید ببینید که چگونه این دو شرکت های میزبان PBN در کنار یکدیگر مقایسه می کنند. حصول اطمینان از درک کامل بهترین جایگزین برای Easy Blog Networks.

لطفاً توجه داشته باشید، مواردی که در زیر با رنگ قرمز نشان داده شده اند، نشان دهنده یک مشکل یا مشکل هستند.

قابل مقایسه ایالات متحده شبکه های وبلاگ آسان
قیمت برای 10 سایت 10.00 دلار 29.00 دلار
قیمت برای 100 سایت 100.00 دلار 169.00 دلار
CMS وردپرس آره آره
سایت های HTML ایستا آره نه
پشتیبان گیری روزانه آره آره
میزبانی IP قدیمی نه بله – خطرناک است!
IP های 100% تمیز آره نهتمام IPS آنها با سایر کاربران PBN به اشتراک گذاشته می شود!
توابع ایمیل آره آره
مدیر فایل آره نه
دسترسی به پایگاه داده آره نه
معیارهای Majestic SEO آره نه
محدودیت پلاگین نه بله – زیاد!
14 روز آزمایشی رایگان آره خیر – فقط 7 روز
CDN های سطح بالا بله – 6 نه
SSL/Https رایگان بله – بهینه شده است بله – استاندارد
مسائل مربوط به بعد نه آره
میزبانی Footprints نه بله – تعداد زیادی
محله های بد نه آره
ردپاهای مبتنی بر هوش مصنوعی آره نه
تعادل مبتنی بر هوش مصنوعی آره نه
راهنمایی و مشاوره SEO آره نه
همه سوله ها پذیرفته می شوند آره نه
مدیریت PBN بله – داخلی نه
خرید نقد و بررسی نه آره
رتبه بندی 10/10 2/10
جدول مقایسه میزبانی PBN.LTD VS Easy Blog Networks

مزایای استفاده از میزبانی PBN ما بر روی EBN.

انتقال شبکه PBN یا ساخت شبکه جدید با ما. خواهد داشت صرفه جویی قابل توجهی در هزینه از طریق شبکه وبلاگ آسانس و همچنین راه حل میزبانی PBN بسیار ایمن تری را در اختیار شما قرار می دهد.

علاوه بر این، میزبانی ما بر اساس روش های میزبانی IP قدیمی کلاس C ساخته نشده است. را ردپای وب سایت هایی که با ما میزبانی می شوند به درستی متعادل می شوند تا از طبیعی ترین ردپای میزبانی در جهان اطمینان حاصل شود. برای شبکه های وبلاگ خصوصی شما به دست آمده است. در حالیکه شبکه های وبلاگ آسان به سادگی ردپای رایج را حذف می کنند. که به نوبه خود یک ردپای خطر بسیار بالا برای PBN شما ایجاد می کند. برای شبکه های بسیار کوچک، مثلاً 5 سایت، می توانید از هاست EBN استفاده کنید تا نسبتاً ایمن باشید، اما وقتی شبکه شما رشد می کند، خطر آنها با آن افزایش می یابد. در مقایسه با میزبانی PBN ما، جایی که شبکه شما بزرگتر می شود، بیشتر می توانیم رد پا را کم کنیم حتی بیشتر.

بررسی شبکه وبلاگ آسان.

وقتی به دنبال بررسی در شبکه های وبلاگ آسان. به راحتی می توان فکر کرد که آنها تعداد کمی از آنها را آرام دارند. علاوه بر این، شما می توانید در این فکر که آنها توسط بسیاری از بازاریابان شناخته شده استفاده می شوند، بسیار گمراه شوید. با بررسی های زیادی در مورد شرکت و میزبانی آنها که به صورت آنلاین در دسترس است.

در طول آزمایش خودم از Easy Blog Networks و نظارت بر بسیاری از سایت های PBN که می دانم با آنها میزبانی می شوند. من چیزهای زیادی را دنبال می‌کردم، از جمله نرخ‌های فهرست‌گشایی، سرعت نمایه‌سازی، زمان آپدیت و ردپای آن‌ها (که خیلی چیزها را پیدا کردم که می‌خواهم اضافه کنم!). من به طور مرتب ایمیل هایی از Easy Blog Networks دریافت می کردم. ارائه اعتبار حساب در ازای توصیفات و/یا نظرات. اما آنها از من نمی خواهند که برای مثال در یک سایت بررسی خارجی نظری ارائه کنم. وای نه، آنها می خواستند یک بررسی برای آنها ارسال شود، که آنها بتوانند تعدیل کنند و انتخاب کنند که از کدام یک استفاده کنند. ساختن آنها کل روند بررسی یک مسخره مطلق است.

وقتی شما آن هستید ناامید از خرید نظرات برای قرار دادن در وب سایت خود & آنها فقط بررسی های خود را منتشر می کنند. چگونه می توانید هر چیزی را که در وب سایت خود می گویند یا هر ادعایی که می کنند باور کنید! آنها آگاهانه در حال خرید نقد و بررسی هستند و تعدیل آنها برای نشان دادن به مشتریان بالقوه. کلاهبرداری در ذهن من! هیچ کس قرار نیست برای Easy Blog Networks نظر بدی بنویسد وقتی که برای نوشتن آن به شما پول می دهد! بنابراین همه بررسی ها در وب سایت آنها ساخته شده و آورده شده است. به عنوان مثال از مشتریان خود می خواهیم که درباره ما نظر بنویسند. اما در وب سایت های بررسی خارجی، جایی که ما هیچ کنترلی بر محتوای بررسی ها نداریم. اینگونه است می دانید که بررسی های ما واقعی هستند و از دیدگاه مشتری صادق واقعی. متأسفانه در مورد شبکه های وبلاگ آسان نمی توان چنین گفت!

علاوه بر این، آنها یک بازاریاب شناخته شده دارند که میزبانی آنها را تأیید می کند. من نام او را ذکر نمی کنم، اما سخت است که آن را از دست بدهم. خوب اینجا یک است واقعیتی در مورد وب سایت خودش. توسط گوگل و PBN که پشت سرش بود جریمه شد و جریمه دستی اعمال شد. پس تایید خیلی خوبی نیست! بنابراین باز هم مرورهای نادرست بیشتری و تاییدیه هایی که توسط افراد با سایت های جریمه شده و PBN های منفجر شده انجام می شود!

در زیر می توانید یک نمونه ای از ایمیلی که دریافت کردم از Easy Blog Networks در نوامبر 2020. درخواست خرید گواهینامه برای کانال یوتیوب خود و استفاده در وب سایت خود. بزرگترین شوخی این است که من حتی یک مشتری فعال هم نیستم. کاملاً واضح است که به منظور دریافت پرداخت خود از آنها. شما نیاز دارید که بررسی شما توسط آنها انتخاب شود. بنابراین قرار است شما را به بهترین شکل امتحان کنید تا آن را فوق العاده عالی کند. که به این معنی نیست که حقیقت دارد!

لطفا روی تصویر کلیک کنید تا بزرگ شود.

بررسی شبکه های وبلاگ آسان

بهترین جایگزین شما برای میزبانی Easy Blog Networks.

من مطمئن هستم که اکنون می توانید فراتر از جعلی بودن شبکه های وبلاگ آسان را ببینید. درک کامل اینکه چرا ما بهترین جایگزین را برای Easy Blog Networks ارائه می دهیم. ارائه یک محیط میزبانی PBN بسیار امن تر با قیمت های بسیار پایین تر. میزبانی PBN های خود با ما، یک موقعیت برد برد است.

به یاد داشته باشید که در صورت نیاز، انتقال رایگان از Easy Blog Networks به بستر میزبانی خود را نیز ارائه می کنیم.

با آخرین پست های وبلاگ همراه باشید!

در وبلاگ PBN ما مشترک شوید. به سادگی ایمیل خود را در زیر وارد کنید، دسته های مورد علاقه را انتخاب کنید و مشترک شوید. هنگامی که یک پست وبلاگ جدید در دسته بندی انتخابی شما منتشر می شود، به طور خودکار یک ایمیل دریافت کنید.