Duelist King یک بازی کارتی جدید بلاک چین NFT با گیم پلی امیدوار کننده است

هدف Duelist King این است که نحوه بازی ، مشارکت و درآمد افراد در بازی های کارتی را از طریق بازی های درجه یک ، طراحی دارایی ها و حمایت از آینده پایدار Win2Earn تغییر دهد. این بازی توسط سازمان خودگردان غیر متمرکز داخلی (DAO) و Oracle and Random Number Generator طراحی شده است. تیم پشت بازی نیز با نام DKDAO شناخته می شود – بستر نهایی بازی های بلاکچین. ما راه حل های بی نظیری را برای استودیوهای بازی و توسعه دهندگان از توکن ، جمع آوری کمک های مالی ، مدل حاکمیت DAO تا زیرساخت های دیگر ارائه می دهیم.

تصویر
عکس پروفایل Limarc Ambalina Hacker Noon

لیمارک آمبالینا

معاون توسعه روز در روز هکر نون ، در شب VR Gamer و Anime Binger

با توجه به اینکه بازی های آنلاین کارتی مانند Gwent و Hearthstone بخش بزرگی از بازار بازی های ویدئویی را به خود اختصاص داده اند ، تنها زمان زیادی باقی مانده بود تا بازی های کارتی مبتنی بر بلاک چین مورد توجه قرار گیرند. ارزش افزوده NFT برای بازیکنان می تواند انگیزه بیشتری به بازیکنان بدهد تا بازی هایی مانند Duelist King را انجام دهند ، جایی که بازیکنان صاحب کارت های NFT هستند که با آنها بازی می کنند.

به تازگی ، جامعه HackerNoon با نیکول نگوین ، بنیانگذار Duelist King صحبت کرده است تا در مورد پروژه بیشتر بیاموزد.

https://www.youtube.com/watch؟v=6BUu-EhACyQ

این موضوع Slogging توسط Limarc Ambalina ، Zaeem Shoaib ، Amy Shah ، Mónica Freitas ، Nicole Nguyen و Jack Boreham در حرکت slogging رخ داده است …