پشتیبانی AVIF دروپال | avif.io ✨

دروپال چیست؟

دروپال یک سیستم مدیریت محتوا است. چندین وب سایت و برنامه کاربردی که هر روز استفاده می کنید با استفاده از این فناوری ساخته می شوند. علاوه بر ویژگی‌های استاندارد عالی، دروپال عملکرد عالی، امنیت عالی و نوشتن آسان محتوا را ارائه می‌دهد. با این حال، چیزی که آن را متمایز می کند انعطاف پذیری آن است. ماژولار بودن یکی از ویژگی های تعیین کننده آن است. با استفاده از ابزارهای آن، می توانید محتوای ساختار یافته و انعطاف پذیر مورد نیاز برای تجربه های وب پویا ایجاد کنید.

همچنین، انتخاب خوبی برای یکپارچه سازی چارچوب های دیجیتال است. می توان آن را با هر تعداد از هزاران افزونه گسترش داد. ماژول ها می توانند دروپال را گسترش دهند. تم ها به شما این امکان را می دهند که نحوه نمایش محتوای خود را سفارشی کنید. توزیع ها بسته های دروپال از پیش بسته بندی شده ای هستند که می توانید از آنها به عنوان کیت شروع استفاده کنید. این مؤلفه‌ها را می‌توان برای ارتقای قابلیت‌های اصلی دروپال با هم ترکیب کرد. از طرف دیگر، دروپال می تواند با سرویس های خارجی و سایر برنامه های کاربردی در محیط شما یکپارچه شود. دروپال در توانایی خود برای ادغام با سرویس های خارجی و سایر برنامه ها منحصر به فرد است.

دروپال یک پروژه متن باز است. ممکن است توسط هر کسی دانلود، استفاده، اصلاح و به اشتراک گذاشته شود. این مبتنی بر اصولی مانند همکاری، جهانی گرایی و نوآوری است. مجوز عمومی عمومی گنو (GPL) بر توزیع آن نظارت دارد. هیچ هزینه ای برای مجوز دریافت نمی شود. دروپال رایگان است.

پشتیبانی دروپال AVIF

طبق Github Discussions، دروپال از اکتبر 2021 پشتیبانی WebP و AVIF را دارد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  AV1 - یک راهنمای کامل