محرک رشد در خاورمیانه

Lamsa World یک پلت فرم آموزشی به زبان عربی برای کودکان است. دارای دوره های تعاملی در ریاضیات، علوم، زبان، هنر و غیره است. بدر وارد، بنیانگذار مستقر در دبی، می خواست به فرزندانش کمک کند تا محتوای آموزشی بیشتری به زبان عربی تماشا کنند، محتوایی که پراکنده بود و همیشه جذاب نبود. بدر و تیمش سال گذشته در برنامه Google Accelerator در دبی شرکت کردند و با کمک مربیان، گزینه‌های مختلف ثبت نام را آزمایش کردند و قالب‌های محتوای مختلف را آزمایش کردند. این امر منجر به افزایش قابل توجه نرخ ثبت نام در وب سایت و افزایش 300 درصدی در دانلود محتوای عربی شد.

باز کردن مهارت ها و مشاغل

ماهارات مین گوگل، برنامه مهارت های دیجیتال گوگل به زبان عربی، از زمان راه اندازی در سال 2018، 1.5 میلیون نفر را در خاورمیانه و شمال آفریقا آموزش داده است. و در اکتبر 2020، گوگل یک صندوق 13 میلیون دلاری برای ابزارهای دیجیتال، برنامه‌های آموزشی، راهنمایی و کمک‌های مالی برای حمایت از کسب‌وکارها و جویندگان کار در خاورمیانه و شمال آفریقا در طول همه‌گیری اعلام کرد. به دنبال برنامه راهنمایی گوگل با مرسی کورپس، 50 درصد از کارآموزان گفتند که با استخدام کارکنان جدید یا افزایش درآمد، شغلی پیدا کردند، به حرفه خود سرعت بخشیدند یا تجارت خود را توسعه دادند.

جستجوی Google همچنین نقش مهمی در کمک به مردم منطقه در دسترسی به اطلاعات و مهارت‌ها در سال گذشته داشت. به عنوان مثال، 85٪ از مردم در امارات متحده عربی گفتند که از جستجو برای یادگیری یک مهارت جدید استفاده کردند.

مطالب پیشنهادی  تولدت مبارک و خداحافظی، اس ام اس! زمان RCS است

مردم هم دنبال کار می گشتند. هر ماه حدود 11 میلیون زن در مصر برای جستجوی کار به جستجو می روند. در عربستان سعودی، 1.8 میلیون نفر از جستجو برای آماده شدن برای مصاحبه شغلی استفاده می کنند. بر اساس گزارش مجمع جهانی اقتصاد، بسیاری از زنان در نوآوری های خاورمیانه و شمال آفریقا سهیم هستند، با این حال این منطقه همچنان یکی از پایین ترین سطوح مشارکت اقتصادی زنان در سطح جهان را دارد.

Public First تخمین می زند که در حال حاضر 85000 شغل توسعه دهنده مبتنی بر اندروید در مصر و 50000 در امارات متحده عربی وجود دارد. در عربستان سعودی، تعداد کل توسعه دهندگانی که در گوگل پلی 10000 دلار در ماه درآمد دارند، در سال گذشته 16 درصد رشد داشته است.

ما مفتخریم که مردم خاورمیانه و شمال آفریقا می توانند با کمک محصولات و ابزارهای Google فرصت هایی را برای خود باز کنند. این منطقه جوان، هوشمند و دیجیتال است و Google متعهد است برای کمک به کارآفرینان، صاحبان مشاغل محلی، توسعه‌دهندگان و سازندگان محتوا، مهارت‌های مورد نیاز خود را برای ایجاد و رشد کسب‌وکارهای دیجیتالی خود به دست آورند.

اگر می‌خواهید درباره تأثیر Google در خاورمیانه و شمال آفریقا و روش‌شناسی این گزارش بیشتر بدانید، از پیوندهای زیر دیدن کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور