با راجر فدرر در Waze رانندگی کنید

GOAT تنیس وقتی با Waze شریک می شود چه می کند؟ البته چند رکورد بشکن راجر فدرر عناوین زیادی دارد، اما آخرین دستاورد او تبدیل شدن به شریک زندگی شما در جاده ها و انجام آن به زبان های بیشتری از هر شخص دیگری است. با ناوبری صوتی موجود به زبان های انگلیسی، فرانسوی یا آلمانی با او همکاری کنید و چه کسی می داند، شاید برخی از آن وقت شناسی معروف سوئیسی بر شما تأثیر بگذارد.

وقتی تجربه راجر فدرر را انتخاب می‌کنید، نه تنها با یک افسانه رانندگی می‌کنید، بلکه در تیم او نیز حضور دارید. به عنوان شریک دو نفره شما (یعنی در ماشین)، شما فرمان را در دست می گیرید و او در خط مبنا قرار می گیرد و مسیرها را هدایت می کند. در حین حرکت، او در شبکه خواهد بود و شما را از خطرات پیش رو آگاه می کند. با راجر مسئول ناوبری، او یک سفر ایمن و مطمئن را در هر مرحله از راه تضمین خواهد کرد. اگر با کاهش سرعت ترافیک، شتاب حرکت شما شروع به چرخش کند، او سر شما را در بازی با کلمات تشویق کننده ای مانند: «یک دور برگردان» نگه می دارد. سلام، حتی قهرمانان هم می توانند به هم بریزند.» یا «ترافیک سنگین پیش رو گزارش شده است. بیایید با این موضوع مانند یک وقفه برای تغییر پایان رفتار کنیم. حتی ممکن است یک پیراهن تازه بپوشم.â€

تجربه راجر فدرر بدون وسایل نقلیه و خلق و خوی شما کامل نیست. برای پذیرش سبک زندگی قهرمان، حالت خود را به Victorious به روز کنید. و از میان وسایل نقلیه الهام گرفته شده از عشق او به خودروهای مرسدس، انتخاب کنید: شاسی بلند شیک راجر کلاس G یا کابریولت کلاس S مایباخ.

این تجربه در سطح جهانی با ناوبری صوتی به زبان های انگلیسی، فرانسوی و آلمانی در دسترس است. مطمئن شوید که آخرین نسخه Waze را دارید و به منوی سمت چپ برنامه خود بروید تا بنر راجر فدرر را جستجو کنید یا برای فعال کردن امروز اینجا را کلیک کنید!