Dora Factory اعلام کرد $DORA Airdrop به بیش از 1 میلیون استیکر ATOM در بزرگترین دور رای MACI

**سنگاپور، سنگاپور، 6 ژوئن 2024/Chainwire/–**کارخانه دورا، زیرساخت پیشگام فناوری حاکمیت غیرمتمرکز و تامین مالی خیر عمومی، کاهش هزینه گاز توکن اصلی خود، $DORA، را به همه سهامداران ATOM در 5 ژوئن 2024.

بیش از یک میلیون آدرس واجد شرایط دریافت رمز $DORA هستند، با کمپین airdrop از جامعه Cosmos دعوت می‌کند تا در مدیریت برنامه تامین مالی کالاهای عمومی دموکراتیک خود، ATOM Economic Zone Quadratic Funding، در DoraHacks.io شرکت کنند. با 1.04 میلیون آدرس در لیست سفید، دور رأی گیری حریم خصوصی که توسط تیم Dora اجرا شده است، بزرگترین دور رأی گیری MACI (حداقل زیرساخت ضد تبانی) خواهد بود.

1.04 میلیون ATOM Staker واجد شرایط Airdrop هستند

در 5 ژوئن، تمام سهامداران ATOM توکن های $DORA را در کیف پول خود دریافت کردند. $DORA توکن بومی Dora Vota است، یک زنجیره برنامه مدیریت غیرمتمرکز که توسط Dora Factory با استفاده از Cosmos SDK توسعه یافته است.

این ایردراپ یکی از بزرگترین در تاریخ است. با بیش از یک میلیون آدرس، Dora Factory قصد دارد جامعه Cosmos را که به دلیل اشتیاق خود به حکومت غیرمتمرکز شناخته شده است، بسیج کند تا در یک آزمایش حیاتی حکمرانی کالاهای عمومی برای جامعه شرکت کند.

توانمندسازی جامعه با تامین مالی AEZ و رای گیری MACI

بعد از دریافت…

Source link