$DOP در ۷ صرافی از جمله BYBIT، Kucoin، Gate.io و Bitfinex فهرست می‌شود.

توکیو، ژاپن، 5 ژوئیه 2024/Chainwire/–$DOP، توکن پروتکل مالکیت داده (DOP) از تاریخ 5 ژوئیه 2024 برای تجارت در 7 صرافی اصلی ارزهای دیجیتال مانند Bybit، Kucoin، HTX، Bitfinex، Gate.io، MEXC و WhiteBIT در دسترس خواهد بود.

پروتکل مالکیت داده تصریح کرد که در Bybit، توکن به عنوان $DOP1 فهرست می شود تا از اشتباه گرفتن با یک سکه فیات موجود جلوگیری شود. در KuCoin، Gate.io، Bitfinex، MEXC و WhiteBIT، توکن به عنوان $DOP فهرست می شود.

DOP شبکه اصلی خود را شش هفته پیش، پس از یک مرحله آزمایشی بسیار موفق که با مشارکت 2.67 میلیون کاربر همراه بود، راه اندازی کرد. در شش ماه گذشته، اکوسیستم DOP رشد قابل توجهی داشته است. بیش از 1 میلیون کیف پول DOP باز شده است و دارایی هایی به ارزش بیش از 10 میلیون دلار با استفاده از این پروتکل رمزگذاری شده اند که نشان دهنده افزایش تقاضا برای راه حل های مالکیت داده مبتنی بر کاربر است.

«$DOP نشانه پروتکل مالکیت داده است، پروژه ای که به دنبال ایجاد تعادل بین شفافیت و حریم خصوصی در بلاک چین است و کاربران را در کنترل داده های خود قرار می دهد. فهرست توکن ابزار ما نقطه عطف مهمی است و دیدگاه ما را برای آینده مالکیت داده افزایش می دهد. ما از حامیان و جامعه خود که از روز اول به ماموریت ما ایمان داشته اند سپاسگزاریم.»

Source link