Doodle for Google برندگان ایالت و قلمرو 2024 را اعلام کرد

شانزدهمین مسابقه دانشجویی سالانه Doodle for Google ما در ژانویه آغاز شد. امسال، برای جشن تولد 25 سالگی Google، از دانش‌آموزان K-12 از سرتاسر ایالات متحده خواستیم تا Doodle را بر اساس این درخواست ایجاد کنند: “آرزوی من برای 25 سال آینده”

ما دانش آموزان را تشویق کردیم که رسانه های جدید را امتحان کنند و خارج از چارچوب فکر کنند — و این خلاقیت در ده ها هزار ارسالی که دریافت کردیم درخشید. آرزوهایی برای سیاره ای سالم تر، ارتباطات پایدار با دوستان و خانواده، اکتشاف فضا، مشاغل رویایی، پیشرفت های تکنولوژیکی و پیشرفت های پزشکی وجود داشت.

امروز ما 55 برنده ایالت و قلمرو را اعلام می کنیم که Doodles آنها تأثیری ماندگار بر داوران ما گذاشت. برای به اشتراک گذاشتن این خبر خوب، جشن‌های غافلگیرکننده‌ای را برای هر برنده در شهر خود با دوستان، خانواده‌ها و مربیان برگزار کردیم. ما همچنین برای هنرمندان برنده سخت افزار و سواگ به گوگل فرستادیم.

از doodle4google.com دیدن کنید تا تمام 55 Doodle برتر ایالتی و قلمرو را ببینید، و تا 4 ژوئن به موارد دلخواه خود رأی دهید. رأی شما به تعیین پنج فینالیست ملی ما – و در نهایت، برنده ملی ما کمک می کند.

Source link