برنده Doodle for Google 2022 انتخاب شد

پس از چندین دور داوری، از جمله رای عمومی، اثر هنری برنده مسابقه Doodle for Google 2022 اکنون در Google پخش می‌شود..صفحه اصلی com و در کروم.

هر سال، Google به دانش‌آموزان در سراسر ایالات متحده اجازه می‌دهد تا آثار هنری Google Doodle را متناسب با یک موضوع خاص ارسال کنند. موضوع امسال “من از خودم مراقبت می کنم …” بود و دانش آموزان را تشویق کرد تا در مورد راه های مثبت تجدید سلامت روانی و عاطفی خود فکر کنند.

هیئت داوران گوگل که شامل سلنا گومز و معلم سال 2021 می شد، ابتدا هزاران شرکت کننده را به یک برنده از هر ایالت و قلمرو ایالات متحده کاهش داد. در مرحله بعد، یک دور رأی گیری عمومی برای انتخاب بهترین Doodle برای آثار هنری Google از هر یک از پنج گروه سنی به عنوان فینالیست ملی انجام شد.

از بین این پنج نفر، هیئت داوران تصمیم نهایی را گرفتند که کدام اثر هنری و هنرمند برنده Doodle for Google 2022 شود. امروز، گوگل اعلام کرده است که سوفی آراک لیو از فلوریدا برنده جایزه بزرگ است و این شرکت به صورت عمومی اعلام کرده است. نمایش آثار هنری خود برای کل 16 اوت.

به ما گفته می‌شود که کار سوفی با عنوان «نه تنها» با Doodle برای داوران Google طنین‌انداز شده است، به‌ویژه در روشی که بیننده را تشویق می‌کند از اطرافیانش کمک بپذیرد. «نه تنها» با تصویری تأثیرگذار از در آغوش گرفتن بین دو عضو خانواده، تمرکز شما را به مرکز جلب می کند. اثر هنری مرکزی جایگزین «o» دوم «گوگل» می‌شود، که در غیر این صورت از قلم‌موهای قرمز واضح تشکیل شده است.

من با پذیرفتن اینکه دیگران به من اهمیت می دهند برای خودم اهمیت می دهم. اغلب برای تحمل باری به تنهایی تلاش می کنم و فراموش می کنم که افراد زیادی مانند مادرم دارم که به من اهمیت می دهند و می خواهند به من کمک کنند. باز کردن و اجازه دادن به دیگران برای حمایت از من نه تنها استرس من را کاهش می دهد، بلکه به من اجازه می دهد تا با کارهایی که هرگز نمی توانستم به تنهایی انجام دهم، مقابله کنم.

علاوه بر افتخار نمایش آثار هنری او در گوگل.صفحه اصلی com – و همچنین صفحه برگه جدید در کروم و بالای برنامه جستجوی Google – سوفی یک بورسیه تحصیلی 30000 دلاری دریافت کرده است و مدرسه او یک بسته فناوری 50000 دلاری دریافت خواهد کرد.

Google Doodles بیشتر:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: