DocRaptor Vs. WeasyPrint: Python PDF Generation Tools Showdown

عکس پروفایل نویسنده

@thawkin3تایلر هاوکینز

مهندس ارشد نرم افزار. یادگیرنده مداوم. مربی

من اخیراً مقاله ای در مقایسه کتابخانه های صادراتی HTML به PDF منتشر کردم. در آن ، من گزینه هایی مانند قابلیت چاپ بومی مرورگر ، کتابخانه های منبع باز jsPDF و pdfmake و سرویس پولی DocRaptor را کاوش کردم. در اینجا خلاصه ای از یافته های من آورده شده است:

اگر ساده ترین راه حل را می خواهید و به سندی با ظاهر حرفه ای نیاز ندارید ، عملکرد چاپگر مرورگر بومی کاملاً خوب است. اگر به کنترل بیشتری بر خروجی PDF نیاز دارید ، پس می خواهید از کتابخانه استفاده کنید.

jsPDF وقتی صحبت از محتوای تک صفحه ای تولید شده بر اساس HTML نشان داده شده در UI می درخشد. pdfmake هنگام تولید محتوای PDF از داده ها و نه از HTML بهتر کار می کند. DocRaptor با API ساده و خروجی PDF زیبا از قدرتمندترین آنها برخوردار است. اما دوباره ، برخلاف بقیه ، این یک سرویس پولی است. با این حال ، اگر تجارت شما به تولید اسناد زیبا و حرفه ای بستگی دارد ، DocRaptor کاملاً ارزش آن را دارد.

در بخش نظرات مقاله من در مورد Dev.to ، یک نفر پیشنهاد کرد که نگاهی به Paged.js و WeasyPrint به عنوان گزینه های اضافی برای در نظر گرفتن. (اتفاقاً این شخص آندریاس زتل است و او یک سایت نمایشی عالی و پر از نمونه های چاپ CSS دارد.)

بنابراین امروز ما نقاط قوت نسبی را کشف خواهیم کرد و …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  در اینجا نحوه ایجاد یک وب برنامه ضبط کننده ویدیو ، صدا و صفحه با JavaScript وجود دارد