Docker And JFrog Partnership: Path To Limitless DevOps in the Cloud

عکس پروفایل نویسنده

تمام دنیای DevOps شامل ظروف در ساخت ، بسته بندی ، اجرا و حمل و نقل برنامه های نرم افزاری آنها است. در حالی که Docker غول پیکر و پیشگام این فناوری کانتینر سازی است ، آنها فکر کردند که می توانند محدودیت هایی را به دارندگان حساب های ناشناس و رایگان اضافه کنند تا فضای جمع شده توسط تصاویر غیرفعال آزاد شود و از آنهایی که پرداخت می کنند پشتیبانی عالی داشته باشد. در حالی که این با واکنش های متفاوتی روبرو شد ، برخی ناراحت و برخی خوشحال بودند.

در زیر چند نمونه از توییت های توسعه دهندگان که احساس غم و اندوه کرده اند آورده شده است.

منبع: توییتر

منبع: توییتر

منبع: توییتر

منبع: توییتر

و در زیر چند نمونه از توییت های توسعه دهندگان است که اخیراً پس از اعلامیه های صنعت ، از استفاده از Docker احساس خوشحالی کرده اند.

منبع: توییتر

منبع: توییتر

منبع: توییتر

تسریع در DevOps

در یک سطح استراتژیک ، هر یک از شرکت های روی زمین می خواهند به خواسته های مداوم مشتریان خود پاسخ دهند و آنها را از اولویت بالایی برخوردار کنند. باور کنید یا نکنید ، این روزها هر شرکتی یک شرکت نرم افزاری است و از این رو همه ما به یکی از این نرم افزارها متصل هستیم. از خرید مواد غذایی گرفته تا ساعت هایی که ما استفاده می کنیم ، همه چیز با نرم افزار اجرا می شود. این نوآوری در نرم افزار باعث شده تا بسیاری از شرکت ها برای مقابله و مقابله با سرعت نوآوری در نرم افزار ، از DevOps در سطح تاکتیکی استقبال کنند.

کی دوست نداره …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور