پیوندهای PBN کار می کنند ✅ پیوندهای PBN را به درستی بسازید ✅ PBN LTD همه چیز را توضیح می دهد

پیوندهای PBN بسیار خوب کار می کنند و در آینده نیز این کار را انجام خواهد داد. قدرتی که می توانید از پیوندهای PBN دریافت کنید بهترین است. ناگفته نماند که شما از ابتدا تا انتها بر پیوندهای PBN کنترل کامل دارید. این باعث می شود PBN مطلوب ترین لینک هایی را که در تمام کمپین های سئو ایجاد می شود پیوند می دهد.

اطلاعات بسیار متناقضی در مورد پیوندهای PBN در سراسر اینترنت وجود دارد. اما یک چیز مسلم است، سئو PBN هرگز تا این حد محبوب نبوده است. استفاده از آن سریعتر از همیشه در حال رشد است.

چرا پیوندهای PBN ممکن است کار نکنند؟

من اغلب خوانده ام که افرادی می گویند که پیوندهای PBN کار نمی کنند. بنابراین، من می خواهم به شما بگویم که چرا ممکن است این مورد برای این احمق ها باشد. زیرا پیوندهای PBN نه تنها کار می کنند. اما آنها هستند بهترین لینک هایی که تا به حال بدست آورده اید، زمانی که به درستی انجام شود

در هر کمپین لینک بیلدینگ. را اصول اساسی لینک بیلدینگ بیا قاطی بازی شو. وقتی پیوندهای PBN خود را می سازید، این تفاوتی ندارد! برای اینکه آنها موثر باشند، باید بدانید که چه کاری انجام می دهید. شما نمی توانید فقط برخی از PBN ها را پرتاب کنید و به سایت پول خود پیوند دهید و انتظار داشته باشید که رتبه بندی شود. اینطوری کار نمیکنه!

اینجا یک است لیستی از 10 دلیل رایج من پیوندهای PBN خوبی را می بینم که در صورت لزوم کار نمی کنند.

 1. سئوی سایت پول بسیار ضعیف است.
 2. استفاده از متن لنگر در پیوندهای PBN بسیار بهینه شده است. و همچنین پیوندهایی که همه به صفحه اصلی مانند سال 1998 آن می روند!
 3. کیفیت وب سایت های PBN ضعیف است – به یک روش یا گاهی اوقات بسیاری.
 4. قدرت دامنه های PBN کم است.
 5. پیوندها در دامنه PBN از بین رفته اند و بازسازی یا جایگزین نشده اند.
 6. قدرت پیوند باید به درستی حفظ شود و انجام نشده است.
 7. پیوندهای PBN کافی ساخته نشده است. من اخیراً نمونه ای را دیده ام که در آن شخصی از من خواسته است که به پیوندهای PBN آنها نگاه کنم. آنها 25 پیوند داشتند که برای یک کلمه کلیدی بسیار رقابتی به سایت پول خود می رفتند. یکی که به حداقل 500 پیوند PBN نیاز دارد و آنها سعی می کنند بگویند پیوندهای PBN آنها کار نمی کند.
 8. تنوع لینک کافی نیست. شما باید نمایه لینک برگشتی را مطابق با آنچه که توسط گوگل برای آن مجموعه یا مجموعه کلیدواژه طبیعی در نظر گرفته می شود حفظ کنید. گاهی اوقات لینک های PBN تنها چیزی نیست که شما برای رتبه بندی نیاز دارید!
 9. وب سایت های PBN به دلیل مشکلات فنی سایت ها ایندکس نمی شوند. بنابراین لینک‌ها کار نمی‌کنند، زیرا حتی در گوگل ایندکس نمی‌شوند و بنابراین، هیچ پیوندی ارسال نمی‌شود.
 10. پیوندهای دیگری به سایت مانی ساخته شده است، که هرزنامه خالص یا همه انکرهای تطبیق دقیق هستند و غیره هستند.

از خرید پیوندهای PBN فقط از هر کسی آگاه باشید.

یک مشکل رایج دیگر که من می بینم. است افرادی که پیوندهای PBN را می خرند و از PBN خود استفاده نمی کنند. این با همه روشها همراه است مسائل و خطرات احتمالی. همه فروشندگان لینک PBN چنین نیستند معتبر یا اصیل. من لینک های PBN زیادی را برای فروش از دامنه هایی با معیارهای خوب و قدرت خوب دیده ام. اما وقتی به نمایه بک لینک دامنه ها نگاه می کنید. پر از گند است به احتمال زیاد با برخی از نرم افزارهای SEO منفجر شده است معیارها را برای خریداران کلاهبردار افزایش دهید. اما واقعاً این سایت‌ها بی کیفیت هستند و هیچ اعتمادی ندارند و لینک‌هایی که از آنجا به دست می‌آیند، حتی اگر لینک‌های PBN هستند، به شانس شما برای رتبه‌بندی آسیب می‌زند.

من همچنین مشاهده کرده ام که لینک های PBN فروخته می شود. جایی که لینک های سایت شما در آن قرار می گیرد بی کیفیت، محتوای چرخیده. و حتی نه در مورد موضوع یا از منابع کاملاً نامربوط. یک بار دیگر، شما نمی توانید انتظار داشته باشید که این نوع پیوند بدون توجه به هر چیزی کار کند.

به طور کلی پیوندهای ارزان قیمت PBN مؤثر واقع نمی شوند هنگام ارسال مستقیم آنها به سایت های مانی شما. کاربردهایی برای آنها وجود دارد که حتی خود من از آنها استفاده می کنم. اما هرگز نباید آنها را مستقیماً در سایت های پولی خود قرار دهید. را لینک‌های PBN گران‌تر از فروشندگان معتبر را می‌توان مستقیماً در سایت پول شما قرار داد و به شما کمک می کند تا رتبه بسیار خوبی کسب کنید. ولی آنها با خطر دیگری همراه هستند. اون موجود شما نمی توانید کنترل کنید محتوا، کیفیت یا ایمنی طولانی مدت این پیوندهای PBN. به همین دلیل است اگر می خواهید پیوندهای PBN قدرتمند ایمن داشته باشید، ایجاد شبکه های وبلاگ خصوصی خود بهترین راه رو به جلو است!

چگونه اطمینان حاصل کنیم که پیوندهای PBN به خوبی کار می کنند و رتبه بندی موتورهای جستجوی ارگانیک خود را افزایش می دهند.

را بهترین راه برای اطمینان از ایجاد پیوندهای قدرتمند و قوی PBN به وب سایت خود. این است که شبکه های PBN خود را راه اندازی کنید. اما شما نیاز دارید درک بک لینک ها قبل از اینکه شما آن را انجام دهید!

را اصول رایج ایجاد لینک در پیوندهای PBN شما اعمال می شود. آنها یک ابزار رتبه بندی جادویی نیستند. شما باید سئو را به درستی انجام دهید، مهم نیست که چه بک لینک هایی می سازید. برخی موارد را باید در نظر گرفت.

 1. انکر تکست خود را به درستی برنامه ریزی کنید. این شامل لنگرهایی است که قرار است استفاده کنید و رشد پیوندها و صفحاتی که قرار است آنها را به چه ترتیبی بسازید. شما فقط نمی توانید همه آنها را در صفحه اصلی بسازید!
 2. آیا می توانید فقط از پیوندهای PBN استفاده کنید یا باید به دنبال انواع پیوندهای دیگر بگردید تا یک پروفایل پیوند متنوع و متعادل ایجاد کنید که گوگل فقط آن را دوست دارد؟ به عنوان مثال، به احتمال زیاد حداقل به برخی از پیوندهای بدون دنبال کردن نیاز خواهید داشت. شما نمی خواهید از PBN خود برای این موارد استفاده کنید. آنها را می توان رایگان در جای دیگر به دست آورد.
 3. یک سایت پولی با کیفیت بالا و کاملاً سازگار با سئو بسازید (سایت پول همان وب سایتی است که می خواهید رتبه بندی کنید به یاد داشته باشید!) که می تواند اعتبار و عشق گوگل را به دست آورد.
 4. شما باید تجزیه و تحلیل مناسبی از رقبا انجام دهید تا اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید تا به درستی درک کنید که چگونه برای کلمات کلیدی خود رتبه بندی کنید. من شخصاً میلیون‌ها وب‌سایت را در هزاران جایگاه جستجو کرده‌ام و بسیار خوش شانس هستم که می‌توانم داده‌های مورد نیاز خود را به راحتی استخراج کنم. اما برای اکثر مردم، شما باید بتوانید تحقیقات گسترده ای در مورد رقبا انجام دهید.

چگونه پیوندهای PBN را به درستی بسازیم.

شما نیاز دارید اطمینان حاصل کنید که پیوندهای PBN را به درستی ایجاد می کنید. برای انجام این کار، باید یک برنامه داشته باشید. یک مناسب که تمام فاکتورهای استاندارد و پیشرفته لینک بیلدینگ را در نظر می گیرد. پیوند PBN یک تکنیک سئو خارج از سایت است که می باشد توسط بزرگترین و موفق ترین آژانس های بازاریابی دیجیتال در جهان استفاده می شود. دلیل بسیار خوبی برای آن وجود دارد. این فقط به این دلیل است که آنها خیلی خوب کار می کنند و می توانند در رتبه بندی هایی که تا به حال از هر بک لینک به دست می آورید، بیشترین افزایش را به شما می دهد. اما شما باید پیوندهای PBN خود را به درستی بسازید، این را نمی توانم به اندازه کافی برای شما بیان کنم.

حالا وقتی اصول ذکر شده در بالا را به درستی دنبال می کنید. متوجه خواهید شد که دامنه های PBN که به درستی ساخته شده اند، به شما برتری می دهند شما باید به بالا. هیچ پیوندی مانند یک PBN وجود ندارد، که به طور کامل کنترل می کنید. آنها با ارزش ترین لینک هایی هستند که تا به حال دریافت می کنید. فقط باید مطمئن شوید که همه این کارها را به درستی انجام می دهید و یک چیز بسیار ساده را درک می کنید. پیوندهای PBN تنها در صورتی کار می کنند که سئو را به درستی انجام دهید و انتظار نداشته باشید که پیوندهای PBN یک راه حل جادویی باشد. آنها جادو هستند، اما فقط زمانی که آنها را در طلسم درست قرار دهید!

بنابراین برای پاسخ به این سوال آیا پیوندهای PBN هنوز کار می کنند؟ هیچ پاسخ دیگری جز یک بله بزرگ وجود ندارد.

اگر برای پیوندها و سایر عوامل سئو که در بالا ذکر شد به کمک نیاز دارید. لطفا به یاد داشته باشید که می توانید دریافت کنید مشاوره و راهنمایی کاملا رایگان وقتی مشتری میزبانی PBN ما هستید. من بسیار خوشحال خواهم شد که در هر مرحله به شما کمک کنم. من همچنین می توانم از پایگاه داده خصوصی خودم پاسخ بسیاری از سؤالات را استخراج کنم که هیچ ابزار دیگری نمی تواند به شما بدهد! از این رو، اطمینان حاصل کنید که بیشترین بهره را از پیوندهای PBN خود می برید و رتبه بندی را دریافت می کنید تو نیاز داری!

با آخرین پست های وبلاگ همراه باشید!

در وبلاگ PBN ما مشترک شوید. به سادگی ایمیل خود را در زیر وارد کنید، دسته های مورد علاقه را انتخاب کنید و مشترک شوید. هنگامی که یک پست وبلاگ جدید در دسته بندی انتخابی شما منتشر می شود، به طور خودکار یک ایمیل دریافت کنید.