تالار گفتگو و نشانه گذاری صفحه نمایه | وبلاگ مرکزی جستجوی گوگل | Google for Developers

دوشنبه 27 نوامبر 2023

امروز ما پشتیبانی از داده‌های ساختاری صفحه نمایه و انجمن گفتگو را برای استفاده در جستجوی Google، از جمله گزارش‌های جدید در کنسول جستجو، اعلام می‌کنیم. این نشانه‌گذاری با ویژگی‌های جستجوی Google کار می‌کند که برای نمایش دیدگاه‌های اول شخص از پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، انجمن‌ها و سایر جوامع طراحی شده‌اند. پیاده‌سازی این داده‌های ساختاریافته کمک می‌کند تا اطمینان حاصل شود آنچه جستجو در این ویژگی‌ها نشان می‌دهد تا حد امکان دقیق و کامل است.

تصویری از فیلتر دیدگاه ها در نتایج جستجو

برجسته کردن اطلاعات سازنده و شناسایی محتوای انجمن

تصویری از اطلاعات سازنده در نتایج جستجو

ProfilePage

نشانه گذاری برای هر سایتی طراحی شده است که سازندگان (اعم از افراد یا سازمان ها) دیدگاه های دست اول را به اشتراک بگذارند. به جستجوی Google اجازه می‌دهد اطلاعات مربوط به سازنده، مانند نام یا دسته اجتماعی، عکس نمایه، تعداد دنبال‌کنندگان یا محبوبیت محتوای آن‌ها را بهتر شناسایی کند. دیدگاه‌ها و بحث‌ها و تالارهای گفتگوی ما هر دو از این ویژگی‌ها استفاده می‌کنند ProfilePage نشانه گذاری

تصویری از ویژگی بحث ها و انجمن ها

DiscussionForumPosting نشانه گذاری برای هر سایتی به سبک تالار گفتمان طراحی شده است که در آن افراد به طور جمعی دیدگاه های دست اول را به اشتراک می گذارند. این به جستجوی Google اجازه می دهد تا سایت های انجمن و بحث های آنلاین را در سراسر وب بهتر شناسایی کند. انجمن‌های دارای این نشانه‌گذاری به دلیل نمایش محتوایشان در ویژگی‌های Perspective و «بحث‌ها و انجمن‌ها» در نظر گرفته می‌شوند. با این حال، استفاده از نشانه گذاری ظاهر را تضمین نمی کند.

نشانه گذاری پرسش و پاسخ در مقابل نشانه گذاری انجمن

اگر قبلاً از نشانه‌گذاری پرسش و پاسخ برای تالار گفتگوی کاربر با موضوع سؤال و پاسخ خود استفاده می‌کنید، ما همچنین اسناد داده‌های ساختاریافته پرسش و پاسخ را به‌روزرسانی می‌کنیم تا با غنای دستورالعمل‌های انجمن گفتگوی جدید مطابقت داشته باشد.

شما نیازی به استفاده از هر دو نوع داده ساختاریافته در یک صفحه ندارید. در عوض، توصیه می‌کنیم از یکی از بهترین موارد استفاده کنید:

  • انجمن پرسش و پاسخ: اگر تالار گفتمان شما با سؤالی تشکیل شده است که به دنبال آن پاسخ داده می شود، از نشانه گذاری پرسش و پاسخ استفاده کنید.
  • برای انجمن های عمومی: اگر ساختار انجمن شما کلی تر است و صرفاً محتوای پرسش و پاسخ نیست، استفاده کنید DiscussionForumPosting.

بررسی و نظارت بر داده های ساخت یافته خود با کنسول جستجو

برای کمک به نظارت بر موضوعات بحث و مشکلات نشانه‌گذاری صفحه نمایه، ما گزارش‌های نتایج غنی از صفحه نمایه و انجمن گفتگو را در کنسول جستجو راه‌اندازی می‌کنیم که خطاها، هشدارها و موارد معتبر مربوط به صفحات علامت‌گذاری‌شده شما را نشان می‌دهد. ما همچنین از هر دو ویژگی در Rich Results Test پشتیبانی می‌کنیم تا به شما کمک کنیم نشانه‌گذاری خود را آزمایش و تأیید کنید.

گزارش وضعیت نتیجه غنی از صفحه نمایه
گزارش وضعیت نتیجه غنی تالار گفتگو

ما دوست داریم نظرات شما را در مورد نحوه کارکرد داده های ساختار یافته موضوع بحث و صفحه نمایه برای شما بشنویم. هر گونه بازخوردی را از طریق ما ارسال کنید رسانه های اجتماعی
یا انجمن ما

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور