هنر، فرهنگ و تاریخ اوکراین را کشف کنید

امروز، اوکراین اینجاست، مجموعه جدیدی در Google Arts & Culture را راه‌اندازی می‌کنیم که به هر کسی اجازه می‌دهد فرهنگ و سنت‌های غنی کشور من را کشف کند. این نمایش از روح تزلزل ناپذیر اوکراین با همکاری وزارت فرهنگ و سیاست اطلاعات اوکراین و 10 شریک دیگر از جمله موزه هنر ملی اوکراین، مرکز ملی فرهنگ عامیانه “موزه ایوان هونچار” و موزه تئاتر، موسیقی و سینمای اوکراین.

کار ما با مؤسسات فرهنگی اوکراین از پنج سال پیش آغاز شد و هدف آن این بود که فرهنگ وطنم از طریق فناوری برای همه در همه جا قابل دسترس تر باشد. و امروز، به لطف شرکای محلی – و با وجود چالش‌های زیاد – ما قادریم گنج‌ها، داستان‌ها و هنرمندان بیشتری را از اوکراین برای مخاطبان جهانی بیاوریم. این مجموعه منحصر به فرد داستان های معتبر و تعاملی در مورد فرهنگ، هنر، معماری و مناظر اوکراین را از طریق موسیقی، ویدئو، تصاویر نمای خیابان جمع آوری شده قبل از جنگ، مدل های سه بعدی و گالری های مجازی – برای اولین بار، همه در یک مکان ارائه می دهد.

شگفتی های معماری

جواهرات معروف و مخفی‌تر پایتخت کیف، مانند عمارت منحصربه‌فرد به سبک هنر نو، خانه با واهی یا بناهای دیدنی فهرست شده توسط میراث جهانی یونسکو را کشف کنید. اینها شامل کلیساهای چوبی معروف و اقامتگاه متروپولیتن های بوکوینین و دالماسی است که در 12 هکتار در قسمت شمال غربی چرنیوتسی گسترده شده است.

طبیعت نفس گیر

آفتابگردان، یا soniashnykاز اواسط قرن هجدهم در اوکراین رشد می‌کردند و حضور آن‌ها در روستاها و حومه شهر باعث شد که گل آفتابگردان به یک نماد ملی غیررسمی تبدیل شود. اما اوکراین زیبایی طبیعی بیشتری برای ارائه دارد. بیش از 600000 کیلومتر مربع دارای پارک های ملی باشکوه و ذخایر زیست کره است. از مناظر چشم نواز پرندگان از صخره‌های Dovbush، کوه Makovytsia یا پارک Uzhansky لذت ببرید، همه در کارپات‌های شرقی، سرزمینی پوشیده از بزرگترین و قدیمی‌ترین بلوط‌های اوکراین، همراه با جنگل‌های باستانی راش – همه توسط یونسکو محافظت می‌شوند. .

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور