پشتیبانی Discord AVIF | avif.io ✨

AVIF چیست؟

AVIF یک فرمت فایل است که توسط Alliance for Open Media توسعه یافته است که تصاویر را بدون کاهش کیفیت فشرده می کند. کارشناسان آن را پیشرفت قابل توجهی در زمینه فشرده سازی رسانه ها می دانند. ماموریت AOMedia توسعه فناوری‌های باز و بدون حق امتیاز برای ارائه محتوای چندرسانه‌ای است تا اطمینان حاصل شود که برای استفاده از قالب جدید AVIF هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌شود. AOMedia توسط برخی از ضروری ترین شرکت ها در سراسر جهان از جمله Netflix، Google، Facebook، Apple و Microsoft پشتیبانی می شود. در حال حاضر محبوب ترین فرمت های تصویر برای استفاده در اینترنت JPG و PNG هستند. گوگل چندین سال پیش WebP را معرفی کرد که 30 درصد کوچکتر از JPG بود در حالی که کیفیت تصویر قابل مقایسه را حفظ کرد. تصاویر AVIF می توانند 50٪ کوچکتر از تصاویر JPG باشند در حالی که همچنان همان درجه کیفیت را حفظ می کنند.

اختلاف چیست

مردم در سراسر جهان از Discord برای برقراری ارتباط و معاشرت با دوستان و خانواده خود با استفاده از چت صوتی، تصویری و متنی استفاده می کنند. سرویس Discord برای بحث در مورد موضوعات مختلف هر روز استفاده می شود، از پروژه های هنری و سفرهای خانوادگی گرفته تا تکالیف و حمایت از سلامت روان. شما می‌توانید انجمن‌هایی با هر اندازه‌ای ایجاد کنید، اما معمولاً توسط گروه‌های کوچک و فعالی که به طور منظم ارتباط برقرار می‌کنند، استفاده می‌شود.

اکثر سرورها فضاهای خصوصی و فقط دعوت هستند که در آن دوستان و جوامع می توانند در تماس باشند و با هم وقت بگذرانند. همچنین جوامع بزرگتر و بازتر در مورد موضوعات خاص مانند بازی های محبوب مانند Minecraft و Fortnite وجود دارد. از آنجایی که همه مکالمات انتخابی هستند، کاربران کنترل کاملی بر روی افرادی که با آنها تعامل دارند و تجربه آنها در Discord را دارند. مردم از Discord لذت می برند زیرا فضایی را برای جوامع و گروه های دوستانشان فراهم می کند. جایی است که می توانند خودشان باشند و با افرادی که علایق و سرگرمی هایشان مشترک هستند وقت بگذرانند. هیچ الگوریتمی وجود ندارد که تعیین کند چه چیزی باید ببینند. هیچ پیمایش بی پایانی وجود ندارد. خبری نیست علایق مشترک باعث ایجاد اختلاف در گفتگوها می شود.

پشتیبانی AVIF

در حال حاضر، Discord انکودرهایی را با پشتیبانی از رمزگذار سخت افزاری درجه یک (و همچنین پشتیبانی از webRTC) هدف قرار داده است. AV1 در حال حاضر یکی از آن رمزگذارها نیست.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  پشتیبانی ShimmerCat AVIF | avif.io ✨