چگونه SOS اضطراری را در Google Pixel خود غیرفعال کنیم

ویژگی Emergency SOS Pixel که تماس‌های 911 می‌تواند یک نجات مطلق باشد. همچنین می‌تواند بسیار آسان باشد که به‌طور تصادفی راه‌اندازی شود و خدمات اضطراری را بدون هیچ اضطراری واقعی فراخوانی کنید. اگر فکر می کنید فعال کردن آن بسیار آسان است، این راهنما به شما آموزش می دهد که چگونه آن را غیرفعال کنید.

در Pixel، Emergency SOS می‌تواند ابزاری عالی باشد، حتی اگر امیدوار باشید هرگز نیازی به استفاده از آن نداشته باشید. هنگامی که فعال است، پنج بار سریع روی دکمه قفل ضربه بزنید، یک SOS راه اندازی می شود، که چند کار را انجام می دهد. ابتدا، Pixel شما با خدمات اضطراری تماس برقرار می‌کند. در همان زمان، موقعیت مکانی و اطلاعات مهم شما برای مخاطبین اضطراری ارسال می شود. به عنوان یک معیار اختیاری، Pixel شما همچنین می‌تواند همزمان شروع به ضبط ویدیو کند، که برای نگهداری از آن نسخه پشتیبان تهیه می‌شود.

در حالی که این ویژگی بدون شک قدرتمند است، روشی که توسط آن فعال می شود می تواند مشکلاتی ایجاد کند. اگر به طور منظم از کیس استفاده نمی کنید، این احتمال وجود دارد که بتوانید به راحتی دکمه پاور را در مدت زمان کوتاهی بیش از پنج بار فشار دهید. اگر فعال باشید و تلفن در جیب شما باشد یا شاید در یک کیف ذخیره شده باشد، احتمال این اتفاق افزایش می یابد. ناگفته نماند، Emergency SOS تنها به شما پنج ثانیه فرصت می دهد تا تماس با 911 را در Pixel لغو کنید. در حالی که در شرایط اضطراری قابل درک است، مدت زمان بسیار کوتاهی است.

البته، غیرفعال کردن Emergency SOS در Pixel کاملاً به شما بستگی دارد و ما به شما نمی‌خواهیم آن را غیرفعال یا فعال کنید. اگر می خواهید آن را غیرفعال کنید زیرا ممکن است بدون اینکه متوجه شوید فعال شود، انجام این کار بسیار آسان است.

نحوه غیرفعال کردن Emergency SOS در پیکسل

مشابه تشخیص تصادف خودرو، Emergency SOS در برنامه ایمنی شخصی در Pixel شما قرار دارد. این برنامه برای دسترسی آسان در سری Pixel 6 از قبل نصب شده است، بنابراین نیازی به یافتن آن در آنجا نیست. اگر صاحب دستگاه قدیمی‌تری هستید، ممکن است لازم باشد آن را پیدا و نصب کنید. در اینجا نحوه غیرفعال کردن Emergency SOS در Pixel آمده است:

  1. در Pixel خود، برنامه ایمنی شخصی را پیدا کنید.
  2. پس از باز شدن، روی آن ضربه بزنید چرخ دنده تنظیمات در گوشه بالا سمت چپ
  3. ضربه زدن SOS اضطراری.
  4. روی ضامن ضربه بزنید برای خاموش کردن آن

هنگامی که این مراحل را دنبال کردید، پنج بار ضربه زدن متوالی روی دکمه پاور، دیگر SOS اضطراری را راه‌اندازی نمی‌کند.

جایگزین هایی برای غیرفعال کردن Emergency SOS در Pixel

اگر در مورد غیرفعال کردن ویژگی Emergency SOS در Pixel مطمئن نیستید، چند گزینه دارید که ممکن است به جلوگیری از فعال‌سازی تصادفی کمک کند. از مراحل بالا برای پیدا کردن صفحه فوریت SOS در برنامه Safety استفاده کنید. پس از آن، چند تنظیمات اختیاری وجود دارد.

ابتدا می توانید فعال کنید پخش صدای زنگ، که با فعال شدن Emergency SOS یک زنگ بسیار بلند ایجاد می کند و یک ثانیه به شما فرصت می دهد تا تلفن خود را پیدا کنید و تماس را غیرفعال کنید. یا می توانید خاموش کنید با اورژانس تماس بگیرید. فعال کردن آن همچنان به مخاطبین اضطراری هشدار می دهد، اما با 911 یا مقامات محلی شما تماس نمی گیرد.

اگر تصمیم دارید خدمات اضطراری را غیرفعال کنید، به یاد داشته باشید که همچنان می توانید به راحتی بدون باز کردن قفل تلفن خود با خدمات اضطراری تماس بگیرید. فقط روی صفحه قفل انگشت خود را به سمت بالا بکشید و ضربه بزنید تماس اضطراری; از آنجا می توانید 911 یا یک شماره حیاتی دیگر را شماره گیری کنید.

در مجموع، غیرفعال کردن Emergency SOS آسان است اگر متوجه شوید که به طور تصادفی آن را در پیکسل فعال کنید و به اشتباه با 911 تماس بگیرید. فقط مطمئن شوید که می دانید قبل از غیرفعال کردن، چگونه با خدمات اضطراری به روش های دیگر تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: