DigitalBridge فروش سهام Vantage Data Centers را وزن می کند | دانش مرکز داده

(بلومبرگ) — به گفته افراد مطلع، شرکت DigitalBridge Group در حال بررسی فروش سهام اقلیت در Vantage Data Centers است، معامله ای که می تواند بیش از 1.5 میلیارد دلار برای متخصص زیرساخت جمع آوری کند.

به گفته این افراد که خواستند نامشان فاش نشود زیرا موضوع خصوصی است، DigitalBridge مستقر در ایالات متحده در حال همکاری با UBS Group AG برای سنجش علاقه خریداران است. آنها گفتند که سهام در Vantage Data Centers احتمالاً باعث جلب توجه سرمایه گذاران مالی و سایر صندوق های زیرساختی می شود.

سهام DigitalBridge در ساعت 9:33 صبح چهارشنبه در نیویورک 1٪ افزایش یافت و ارزش بازاری حدود 2 میلیارد دلار را به این شرکت داد.

مردم گفتند که مذاکرات در مراحل اولیه است و هیچ اطمینانی وجود ندارد که DigitalBridge با فرآیند فروش رسمی ادامه خواهد داد. نمایندگان DigitalBridge و UBS از اظهار نظر خودداری کردند، در حالی که نمی توان فوراً برای اظهار نظر با Vantage Data Center تماس گرفت.

مراکز داده همچنان به جذب علاقه مندی خود ادامه می دهند زیرا صندوق های زیرساخت سرمایه های بیشتری را جمع آوری می کنند و به دنبال سرمایه گذاری هایی هستند که می توانند از تقاضای رونق برای خدمات ابری استفاده کنند. به گزارش بلومبرگ سال گذشته، شرکت مخابراتی قطری Ooredoo QPSC در حال بررسی ایجاد واحد مرکز داده خود برای جذب سرمایه گذاران جدید است، در حالی که پاتریک درهی میلیاردر در حال بررسی علاقه به مجموعه ای از مراکز داده خود در فرانسه است.

مطالب پیشنهادی  HPE کارخانه ابر رایانه های هوش مصنوعی را در جمهوری چک افتتاح می کند | دانش مرکز داده

بر اساس وب سایت آن، Vantage Data Centers یکی از بزرگترین اپراتورها در این بخش است که حدود 26 پردیس در پنج قاره را اداره می کند. این شرکت بیش از 10 مرکز داده در اروپا، خاورمیانه و آفریقا دارد و بیش از 1000 کارمند در سراسر جهان دارد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور